Nasze autorskie zabiegi kosmetyczne

Oddaj się prawdziwej uczcie odżywczych zabiegów na ciało oraz twarz i rozkoszuj się zniewalającymi efektami regeneracji i liftingu skóry. Pożegnaj się na dobre z bliznami po trądziku, zmarszczkami oraz przebarwieniami. W #mgbeautyconcept jesteśmy gotowi na wszystko.

Bloomea
Body by 
#mg

JESTEŚ GOTOWA ZMIENIĆ SWOJĄ SKÓRĘ ?

Absolutne combo rewitalizujące dedykowane dla skóry z objawami utraty jędrności i/lub rozstępami. Połączenie mocy najskuteczniejszych urządzeń dostępnych na runku z odżywczą mezoterapią. Całość kuracji trwa około 5 miesięcy i składa się z 4 cykli zabiegowych.

Pierwszy krok: Mezoterapia StretchCare + Dermapen 4.0.

Kurację rozpoczyna odżywczy koktajl StretchCare. Zastosowanie mezoterapii pozwala na dostarczenie składników aktywnych bezpośrednio do skóry właściwej i stymulację jej komórek do odbudowy. 

Kontynuujemy mikro-igłowym frakcjonowaniem skóry przy użyciu Dermapen 4.0. Dzięki wykorzystaniu technologii pulsacyjnych igieł, Dermapen 4.0. jak żadne inne urządzenie dostępne na rynku pobudza skórę do jej naturalnych procesów regeneracyjnych. W skrócie? Turbo-stymulacja produkcji kolagenu!

Krok drugi: Bloomea 

Po około dwóch tygodniach czas na resurfacing laserowy przy zastosowaniu Bloomea. Urządzenie – legenda, Bloomea stworzona została we współpracy z paryskimi chirurgami plastycznymi, Wykorzystuje technologię TRIO M.L.L. łączącą w sobie makroeksfoliację, mikrowibrację i luminoterapię. W efekcie skóra staje się bardziej napięta, zagęszczona, wygładzona, a wszelkie zmarszczki, rozstępy, blizny oraz przebarwienia skutecznie zredukowane.

I jak? Gotowa zmienić swoją skórę?

Każda
piękna twarz

STYMULACJA ? OCZYSZCZENIE ? A MOŻE ODMŁODZENIE ?

Zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach Twojej skóry, nasze autorskie zabiegi Każda piękna twarz, to absolutne rozwiązanie Twoich bolączek.

Twoja skóra potrzebuje liftingu? We znaki dają Ci się pierwsze objawy upływu czasu? Żaden problem, wybierz absolutną stymulację i przekonaj się jak infuzyjny hydrapeeling z biotermią liftingującą skórę oraz maską Reshape by Cosmedix przywróci Twojej skórze młodzieńczą jędrność!

Potrzebujesz oczyścić skórę z zaskórników i zanieczyszczeń? Postaw na absolutne oczyszczenie, które rozpromieni, wygładzi, pobudzi do życia i odtruje Twoją skórę. 

A może czas na absolutne odmłodzenie? Dzięki sile antyoksydacyjnej wody wodorowej, podciśnieniu, prądom o różnej częstotliwości oraz modelingowi Bloomea ten wieloetapowy zabieg aparaturowy oczyści, pobudzi, odżywi, a przede wszystkim ujędrni Twoją skórę.

W #mgbeautyconcept każda twarz znajdzie coś dla siebie!