Nasze kreatywne studio manipedi

Od stylizacji paznokci, po wyselekcjonowaną pielęgnację zdrowotną. Nasze studio manipedi, to miejsce stworzone z miłością i myślą o pięknych, zadbanych i zdrowych dłoniach, stopach i paznokciach. 

Manicure hybrydowy z
#indigonails

PIĘKNE PAZNOKCIE W ZASIĘGU RĘKI !

Elegancki wygląd i trwała stylizacja nawet do 3 tygodni? Z manicurem hybrydowym od #indigonails to proste! Lakiery hybrydowe łączą w sobie zalety lakierów klasycznych, jak i elastycznych lakierów żelowych. Aplikacja hybrydy polega na położeniu cienkich warstw lakieru, a następnie ich utwardzeniu światłem UV. Sprawia to, że manicure jest wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia, czy odpryski. W #mgbeautyconcept postawiliśmy na bazy proteinowe i topy hybrydowe od #indigonails, dzięki czemu nasz manicure hybrydowy, to także odżywienie dla płytki Twoich paznokci! 

Ciesz się pięknymi, błyszczącymi i zdrowymi paznokciami i zachwyć wszystkich niepowtarzalną stylizacją! 

Kaszmirowe dłonie
Aksamitne
stopy

ORIENTALNA KURACJA ODŻYWCZA DLA TWOICH DŁONI I STÓP

Częsta dezynfekcja i mycie sprawia, że Twoje dłonie wołają o ratunek? Praca z domu daje się we znaki Twoim stopom? W #mgbeautyconcept wyselekcjonowaliśmy najlepsze odżywcze produkty do skóry dłoni oraz stóp i zmiksowaliśmy je z terapią tlenem! 

Najpierw opiłowanie płytki, wycięcie i odżywienie skórek. Następnie peelingujemy, aby pozbyć się martwego naskórka. Potem dotleniami i masujemy, aby poprawić krążenie krwi. Na koniec? Nieziemska maska nawilżająca i kojąca kąpiel parafinowa. Twoje dłonie i/lub stopy będą gładkie i odżywione, jak nigdy przedtem!