07

12

Święty Mikołaj

jest w mieście!

Dzień Otwarty MG Beauty Concept

START: 7.12.2021 godz. 17:00

Święty Mikołaj w tym roku odwiedza także MG Beauty Concept!
Prelekcje z naszymi beauty-trenerami, darmowe konsultacje, zabiegi pokazowe, moc promocji i prezenty od (Świętego) Mikołaja!
To wszystko czeka na Ciebie już 7 grudnia!

Święty Mikołaj w tym roku odwiedza także MG Beauty Concept! Prelekcje z naszymi beauty-trenerami, darmowe konsultacje, zabiegi pokazowe, moc promocji i prezenty od (Świętego) Mikołaja! 

To wszystko czeka na Ciebie już 7 grudnia!

07

12

Benefity

Darmowa konsultacja ze specjalistami

Rabat 20% na wszystkie usługi

Rabat 10% na wszystkie kosmetyki

Prezent-niespodzianka

Plan dnia

START: 7.12.2021 godz. 17:00
Prelekcje poprowadzą:

Mikołaj Głogowski
Agnieszka Gomolińska
Patrycja Tenerowicz
Ewa Kusiba-Foryt

17:00 – 18:00

Nowoczesne i świadome fryzjerstwo – od pielęgnacji domowej po koloryzację

Mikołaj Głogowski opowie o tym jak świadome podejście do potrzeb włosów zmienia perspektywę w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej, stylizacji i koloryzacji. Dowiecie się więcej o tym dlaczego kreatywna koloryzacja MG Hair w kolaboracji z Gold Haircare zasługuje na uwagę w świecie fryzjerstwa przesyconnego „tanią innowacyjnością”. W ramach spotkania Mikołaj zaprezentuje wyjątkową ofertę pielęgnacji domowej z Oribe i Authentic Beauty Concept i doradzi Wam, które produkty najlepiej nadadzą się do Waszych włosów.

18:00 – 19:00

Autorskie połączenia antyoksydantów z mikronakłuwaniem i resurfacingiem

Patrycja Tenerowicz odkryje przed Wami świat antyoksydacji przy użyciu najsilniejszego przeciwutleniacza – ksanothumolu. Dowiecie się dlaczego tak ważne jest zwalczanie wolny rodników i jaki wpływ mają one na naturalne procesy zachodzące w skórze. Patrycja przybliży Wam także nasze autorskie połączenia zabiegów antyoksydacyjnych z mikronakłuwaniem frakcyjnym Dermapenem 4 oraz resurfacingiem Blooméa Paris. Podczas spotkania będziecie mieli okazję zobaczyć zabiegi na żywo, jak indywidualnie skonsultować z Patrycją, które najlepiej odpowiadają Waszym potrzebom. 

19:00 – 20:00

Mikroodżywianie ciała i skóry – tajna broń witalności, młodości i wiecznego piękna

Agnieszka Gomolińska przybliży Wam zagadnienia związane z procesami starzeniowymi i dysfunkcjami skóry wiązanymi z niepełnym odżywieniem komórek skóry. Dowiecie się dlaczego nie wszystkie problemy skórne da się wyleczyć dermakologicznie, jak Wasz styl życia wpływa na Waszą skórę oraz jak długofalowo zadbać o zdrowie i urodę. Agnieszka indywidualnie dobierze dla Was zabiegi odpowiadające Waszemu stylowi życia, nawykom żywieniowym czy nałogom.

20:00 – 21:00

From the surface to the ground – jak łączyć zabiegi kosmetologiczne z medycyną estetyczną

„Z zewnątrz do wewnątrz”, czyli jak osiągnąć najlepsze, a zarazem optymalne i naturalne rezutlaty terapii beauty. Agnieszka Gomolińska (kosmetolog) i Ewa Kusiba-Foryt (lek. medycyny estetycznej) połączą siły by wprowadzić Was w świat naszych autorskich terapii z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej. Wytłumaczą dlaczego w MG Beauty Concept w ramach filozofii smart aging wybieramy takie właśnie połączenia i dlaczego nie warto radykalnie podchodzić do kwestii związanych z urodą. Odpowiedzą na nurtujące Was pytania i zaproponują zabiegi, których potrzebuje Wasza skóra. 

Kup bilet

49 PLN

W ramach biletu otrzymasz kupon na zabieg francuskimi algami antlantyckimi o wartości 179 PLN!