ME

NU

ZABIE

GOWE

KOSMETOLOGIA

KURACJE MINIMALIZUJĄCE PRZEBARWIENIA SKÓRNE

ANTYOKSYDACYJNY RECOLORING PEEL Z KSANTOHUMOLEM

429 .-

Przebarwienia spowodowane fotostarzeniem się skóry oraz wszelakimi stanami zapalnymi, w tym trądzikiem właśnie stały się przeszłością!

Antyoksydacyjny Recoloring Peel z przeciwutleniającym ksantohumolem przychodzi na ratunek wszystkim, którzy porzucili już nadzieję, że raz na zawsze pozbędą się uporczywych przebarwień.

Kluczowe w kuracji przebarwień jest nie tylko pozbycie się warstw naskórka obarczonych zaburzeniami pigmentacji, ale również odpowiednia stymulacja skóry do autoregeneracji i przywrócenie równowagi w funkcjonowaniu melaniny.

To autorskie połączenie eksfoliacji na poziomie komórkowym przy użyciu peelingów marki COSMEDIX oraz kultowej już w MG Beauty Concept antyoksydacyjnej terapii ksantohumolem jest w pełni personalizowane w zależności od „natury przebarwień”.

Zabieg rozpoczyna złuszczanie indywidualnie dobranym metabolicznym peelingiem od COSMEDIX. Peelingi tej uznanej na całym świecie marki nasycone są odżywczymi składnikami oraz witaminami A i C kluczowymi dla syntezy kolagenu w skórze. Zawierają także naturalny olejek malinowy, który pochłania promienie UV i chroni skórę po zabiegu.

Peelingi COSMEDIX, w przeciwieństwie do klasycznych eksfoliantów, nie naruszają i tak już upośledzonej przez przebarwienia bariery hydrolipidowej skóry i zamiast złuszczać skórę „w dół”, wykorzystując głęboką stymulację, pobudzają odnowę od podstaw „w górę”. Dzięki temu nie tylko istotnie minimalizują przebarwienia aż do ich całkowitego zaniku, ale przede wszystkim wzmacniają regenerującą się skórę i zwiększają ochronę przed przebarwieniami na przyszłości.

W kolejnym etapie przeprowadzana jest antyoksydacyjna terapia ksantohumolem.

Ksantohumol jest flawonoidem, który naturalne występuje w szyszkach chmielu. Marka PRO XN opracowała formułę pozyskiwania tego smart-agingowego eliksiru, która pozwala zachować wszystkie jego właściwości. Preparat z ksantohumolem PRO XN posiada zdolności przeciwutleniające 200x silniejsze, niż pozostałe kosmetyki dostępne na rynku, stanowiąc tym samym niezrównaną broń w walce z wolnymi rodnikami.

Antyoksydacjna terapia ksantohumolem wzmocniona jest w zależności od potrzeb o:
biorewitalizujący ester kwasu retinowego, dedykowany skórze dojrzałej z przebarwieniami wywołanymi fotostarzeniem,
kompleks z laktoferyną, dedykowany skórze z przebarwieniami wywołanymi stanami zapalnymi, w tym trądzikowymi.

W efekcie zabiegu nie tylko minimalizujemy przebarwienia aż do ich całkowitego zaniku, ale dodatkowo karmimy skórę wyselekcjonowanymi składnikami odżywczymi, które zahamują ich powstawanie w przyszłości.

Etapy zabiegu:
– oczyszczenie i demakijaż skóry,
– wzmacniający peeling kawitacyjny (opcjonalny, uzależniony od stadium przebarwień),
– eksfoliacja indywidualnie dobranym peelingiem COSMEDIX,
– antyoksydacyjna kuracja ksantohumolem PRO XN,
– (w zależności od potrzeb) biorewitalizująca ampułka z estrem kwasu retinowego, przeciwzaplany kompleks z laktoferyną.

Efekty zabiegu:
– rozjaśnienie przebarwień skórnych,
– nawilżenie suchego naskórka i wyrównanie kolorytu,
– wygładzenie naskórka,
– stymulacja regeneracji skóry na poziomie komórkowym,
– normalizacja produkcji melaniny.
– przywrócenie równowagi oksydacyjnej skóry,
– ukojenie stanów zapalnych w tym tych o charakterze trądzikowym,
– ochrona przed ekspozycją na słońce,
– głęboka odbudowa bariery lipidowej naskórka.

MEZORECOLORING - MEZOTERAPIA REDUKUJĄCA PRZEBARWIENIA

689 .-

Dojrzała skóra jest szczególnie obarczona występowaniem nieestetycznych przebarwień. Zaburzenia pigmentacji wywołane wieloletnią ekspozycją na działanie promieni UV jedynie potęguje postępujące z wiekiem spowolnienie regeneracji skóry na poziomie komórkowym. W skrócie, by skutecznie zwalczyć istniejące i przyszłe przebarwienia, nasza skóra potrzebuje odżywienia już u źródła.

Mezoterapia to technika pozwalająca na „dokarmienie” komórek naszej skóry u podstaw, głęboką i długotrwałą stymulację ich regeneracji i praktycznie natychmiastową poprawę wyglądu. Preparat wprowadzany jest w skórę poprzez niewielkie, gęsto wykonane nakłucia.

Zbawienne dla naszej skóry składniki odżywcze długo pozostają w natarciu i najefektywniej zwalczają przebarwienia, stymulując naturalny proces regeneracji skóry.

W MG Beauty Concept wykorzystujemy najsilniej skoncentrowane, w pełni bezpieczne i najbardziej skuteczne preparaty do mezoterapii igłowej. Nasi kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej staranie wyselekcjonowali prawdziwe odżywcze eliksiry, które kompleksowo rozwiążą problem przebarwień skóry dojrzałej. W połączeniu z autorskimi technikami wykonywania nakłuć w skórze maksymalizujemy moc działania preparatów dla uzyskania optymalnych efektów.

W mezoterapii przebarwień stosujemy stymulujący Revofil AQUASHINE wzbogacony o unikatowy kompleks opatentowanych peptydów biomimetycznych tzw. aktywnych białek oraz silnie antyoksydacyjny CYTOCARE S-Line. Obydwa preparaty zawierają nieusieciowany kwas hialuronowy, który pozwala związać pozostałe składniki aktywne głęboko w warstwach skóry, gwarantując ich wielomiesięczne działanie. Przeciwutleniające kompleksy oparte o keranocyty redukują stres oksydacyjny i przywracają równowagę w skórze, zapobiegając zaburzeniom pigmentacji oraz hamując powstawanie nowych przebarwień. W kilkumililitrowych ampułkach skoncentrowana jest zatem cała efektywna terapia przebarwień, której skuteczność nie zależy jedynie od działań doraźnych i stymulacji regeneracji komórek skóry, ale także od działań profilaktycznych, które utrzymają skórę w świetnej kondycji długo po zabiegu.

Etapy zabiegu:
– wywiad i rozpoznanie zakresu i stadium przebarwień,
– personalizacja odżywczego preparatu,
– znieczulenie obszaru zabiegowego,
– mezoterapia igłowa dobranym preparatem.

Efekty zabiegu:
– rewitalizacja i redukcja przebarwień,
– regeneracja i nawilżenie skóry,
– spektakularne rozświetlenie skóry,
– naturalny efekt wygładzenia i napięcia skóry,
– silna redukcja stresu oksydacyjnego.

RECOLORING PEEL - UJEDNOLICAJĄCY ZABIEG EKSFOLIUJĄCY

239 .-

Skąd biorą się przebarwienia na skórze?

Kolor skóry definiuje fototyp danej osoby oraz ekspozycja na słońce. Obszary ciała poddawane częstszej ekspozycji na promieniowanie UV są ciemniejsze od tych zakrytych przez ubranie. Kluczową rolę w tonacji skóry odgrywa melanina, będąc naturalnym barwnikiem określającym jej kolor.

Głównym powodem występowania przebarwień (ciemniejszych plam skórnych) są zaburzenia pigmentacji związane z nieprawidłowym wydzielaniem melaniny. Przebarwienia mogą być także wynikiem dysfunkcji hormonalnych, niejednokrotnie potęgowanych przez przyjmowanie antykoncepcji doustnej. Jaśniejsze plamy skórne, zwane potocznie odbarwieniami są na ogół powodowane przez rozmaite choroby takie jak albinizm czy bielactwo nabyte. W tym przypadku ich leczenie wymaga interwencji medycznej, dlatego też wykonanie zabiegu Recoloring Peel poprzedza wywiad i analiza problemu z naszymi kosmetologami.

Recoloring Peel to zabieg zorientowany na komórkową eksfoliację naskórka oraz profilaktykę przebarwień. Kluczowe w kuracji przebarwień jest bowiem nie tylko pozbycie się warstw naskórka obarczonych zaburzeniami pigmentacji, ale również odpowiednia stymulacja skóry do auto-regeneracji i przywrócenie równowagi w funkcjonowaniu melaniny. To właśnie z tego względu do przeprowadzenia zabiegu wykorzystywane są metaboliczne peelingi uznanej marki COSMEDIX, które nasycone są odżywczymi składnikami oraz witaminami A i C kluczowymi dla syntezy kolagenu w skórze. Zawierają także naturalny olejek malinowy, który pochłania promienie UV i chroni skórę po zabiegu.

Peelingi COSMEDIX, w przeciwieństwie do klasycznych eksfoliantów, nie naruszają i tak już upośledzonej przez przebarwienia bariery hydrolipidowej skóry i zamiast złuszczać skórę „w dół”, wykorzystują głęboką stymulację oraz pobudzają odnowę od podstaw „w górę”. Dzięki temu nie tylko istotnie minimalizują przebarwienia aż do ich całkowitego zaniku, ale przede wszystkim wzmacniają regenerującą się skórę i zwiększają ochronę przed przebarwieniami na przyszłości.

W przeciwieństwie do klasycznego zabiegu złuszczającego, którego celem jest pozbycie się przez skórę starych uszkodzonych komórek, efekty Recoloring Peel są wynikiem odpychania starych komórek skóry przez nowe, pobudzone do replikacji przez składniki aktywne zawarte w produktach COSMEDIX.

W zależności od rozmiaru i stadium przebarwień nasi kosmetolodzy dobiorą odpowiedni rodzaj peelingu COSMEDIX indywidualnie do Twojej skóry.:
Essential Peptide Peel: delikatniejszy, oparty na retinolu i kwasie mlekowym.
– Benefit Peel: silniejszy, oparty na kwasie glikolowym.

Etapy zabiegu:
– oczyszczenie i demakijaż skóry,
– wzmacniający peeling kawitacyjny (opcjonalny, uzależniony od stadium przebarwień),
– eksfoliacja indywidualnie dobranym peelingiem COSMEDIX,
– relaksacja skóry pod kojącą maską w płacie,
– rozpieszczenie skóry odbudowującym serum z witaminą A,
– nawilżenie i zabezpieczenie skóry przed promieniami UV kremem COSMEDIX.

Efekty zabiegu:
– rozjaśnienie przebarwień skórnych,
– wygładzenie naskórka,
– stymulacja regeneracji skóry na poziomie komórkowym,
– normalizacja produkcji melaniny,
– korzyści przeciwzapalne i antyoksydacyjne,
– ochrona przed ekspozycją na słońce.

KURACJE SKÓRY Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI

MANDELIC GLOW Z TLENOTERAPIĄ

279 .-

Kwas migdałowy, należący do kwasów AHA jest jednym z najbardziej popularnych kwasów kosmetycznych stosowanych w zabiegach złuszczania naskórka. Ceniony jest za działanie spowalniające starzenie, przeciwtrądzikowe, rozjaśniające przebarwienia, nawilżające, przywracające skórze energię i zdrowy blask. Kwas migdałowy działa łagodnie, ale skutecznie. Może być stosowany przy każdym typie cery.

MANDELIC GLOW to autorskie połączenie peelingu chemicznego z 30% kwasem migdałowym od MEDIK8 z tlenoterapią. Wysokie stężenie kwasu migdałowego zawarte w Mono Mandelic Peel od MEDIK8 sprawia, iż produkt w zbilansowany sposób oddziałuje na całe spektrum niedoskonałości skóry.

Łagodnie złuszcza martwy naskórek i równoważy wydzielanie sebum, przez co świetnie przeciwdziała zaskórnikom, a dzięki właściwościom antybakteryjnym hamuje powstawanie stanów zapalnych, redukując trądzik. W połączeniu z oxyterapią, która dotlenia komórki skóry, w efekcie zabiegu skóra pozostaje silnie wygładzona, miękka i maksymalnie rozświetlona.

Etapy zabiegu:
– demakijaż,
– (opcjonalnie) peeling kawitacyjny,
– eksfoliacja peelingiem z 30% kwasem migdałowym,
– rozpieszczenie naskórka maską nawilżającą,
– tlenoterapia.

Efekty zabiegu:
– wygładzenie naskórka,
– wygaszenie stanów zapalnych,
– redukcja zaskórników i zmniejszenie widoczności porów,
– zmiękczenie naskórka,
– totalne rozświetlenie i wyrównanie kolorytu.

KURACJE ROZSTĘPÓW

STRECH MA(R)X - LECZENIE ROZSTĘPÓW

od 949 .-

jeden cykl (trzy zabiegi) : 949 .-
dwa cykle (sześć zabiegów) : 1749 .-
trzy cykle (dziewięć zabiegów) : 2599 .-
cztery cykle (dwanaście zabiegów) : 3299 .-

Rozstępy są defektem skóry, który jak najbardziej jest podatny na leczenie. Na wstępie należy jednak zaznaczyć, że rezultaty kuracji będą uzależnione od dwóch podstawowych czynników. Czasu, jaki minął od ich powstania oraz stylu życia, jaki prowadzimy, w tym szczególności diety. „Wiek” rozstępów ma niebagatelne znaczenie nie tylko w doborze samej kuracji, ale również intensywności działań. Stare rozstępy rzadko kiedy możemy całkowicie usunąć. Jednak poprzez odpowiednią stymulację skóry i jej mikroodżywienie jesteśmy w stanie je „spłycić”. Będą przez to zdecydowanie mniej widoczne lub praktycznie niezauważalne. Świeże rozstępy są dużo bardziej podatne na całkowite wyleczenie, gdyż proces gojenia się skóry wciąż trwa. Przez odpowiednią stymulację produkcji kolagenu i elastyny jesteśmy w stanie ponownie złączyć przerwane włókna. Mówiąc natomiast o stylu życia i diecie, zalecenia pozostaną zawsze takie same, niezależnie od czasu, który upłynął od powstania rozstępów. Wzbogacenie diety o witaminę przede wszystkim C, ale również B5 oraz żelazo i cynk kapitalnie wpłyną na wzmocnienie skóry. Tym samym zapobiegniemy powstawaniu rozstępów na przyszłość.

Odpowiednia i typowa kuracja rozstępów powinna być oparta o cztery podstawowe działania:

 1. Obudzenia produkcji kolagenu i elastyny bezpośrednio u źródła, co nastąpić może jedynie przez wytworzenie nieszkodliwych mikrourazów w głębokich warstwach skóry. Naturalną reakcją organizmu na ten stan będzie bowiem miejscowe pobudzenie wytwarzania tych składników.
 2. Przebudowę struktury naskórka poprzez jego intensywną regenerację w celu wygładzenia i rozjaśnienia kolorytu. Tym samym zmniejszamy widoczności rozstępów.
 3. Wsparcie odbudowy włókien kolagenowych poprzez podanie podskórnego stymulatora bogatego w podstawowe składniki budulcowe skóry.
 4. Suplementację organizmu poprzez spożywanie produktów bogatych przede wszystkim w witaminę B5, C oraz żelazo i cynk.

Na tych czterech filarach wsparta jest autorska kuracja rozstępów w MG Beauty Concept. W pierwszym kroku wykorzystujemy rewelacyjny w działaniu DERMAPEN 4.0. Urządzenie to służące do mikronakłuwania frakcyjnego pozwala na wkucie nawet do głębokości 3 mm. Docieramy zatem do rozstępów nawet w najgłębszych warstwach skóry. Mikronakłucia działają ponadto jak kanaliki, przez które wprowadzamy koktajl odżywczy. Wspomaga on dodatkowo cały proces. W kolejnym kroku stosujemy kultowe narzędzie do resurfacingu od Blooméa Paris. Poprzez makroeksfoliację naskórka, masaż z mikrowibracjami oraz terapie światłem zbliżonym do czerwieni Blooméa pobudza produkcję kolagenu i elastyny nawet o 20%. W ostatnim etapie napinamy i uelastyczniamy skórę odżywczym koktajlem Strech Care od Laboratoires Revitacare France. Mezoterapia obszaru zabiegowego ze Strech Care bogata jest w kwas hialuronowy, DMAE, pierwiastki śladowe oraz kluczową dla odbudowy skóry, witaminę B5.

Nasza kuracja działa na wszystkich poziomach, od głębokich warstw skóry po naskórek. W jej efekcie dochodzi do całkowitego przebudowania struktury skóry w obszarze zabiegowym. Spleceniu ulegają rozerwane włókna kolagenowe, skóra jest wygładzona, napięta i rozświetlona. W pierwszych efektach dochodzi do zmniejszenia widoczności rozstępów. W efekcie całego procesu doprowadzamy do całkowitego lub istotnego ich wyleczenia.

W zależności od indywidualnej diagnozy pełne efekty leczenie widoczne będą po wykonaniu od 3 do 6 cykli zabiegowych.

Etapy leczenia (jeden cykl):
– makroeksfofiacja, masaż z wibracjami, terapia światłem 633 nm (Blooméa Paris),
– znieczulenie obszaru zabiegowego,
– mikronakłuwanie frakcyjne DERMAPEN 4.0,
– mezoterapia obszaru zabiegowego koktajlem Strech Care.

Efekty leczenia:
Efekty leczenia rozłożone są w czasie i uzależnione od ilości wykonanych cykli. Pierwsze efekty widoczne są już po wykonaniu jednego cyklu. Skóra jest wyraźnie bardziej napięta i rozjaśniona, a rozstępy są mniej widoczne. W zależności od stanu rozstępów, w efekcie leczenia dochodzi do ich istotnego wyleczenia, stają się mało widoczne lub praktycznie niezauważalne, dochodzi do przebudowania struktury skóry, jej intensywnego wygładzenia, zagęszczenia i uelastycznienia.

KURACJE WYGŁADZAJĄCE, ZWĘŻAJĄCE PORY SKÓRY

INTENSE RESURFACING - INTENSYWNA TERAPIA WYGŁADZAJĄCA

879 .-

Porcelanowa skóra twarzy przestaje być napompowanym sloganem i niedoścignionym ideałem piękna. Intense resurfacing to autorskie połączenie trzech kultowych zabiegów, które w sposób kompleksowy, trwały i skuteczny, przyniesie kres dysfunkcjom, z którymi boryka się Twoja skóra i przywróci jej optymalną gładkość.

Nieco przewrotnie, na początek podsumujmy. Gładka, jednolita i elastyczna skóra, to skóra odpowiednio odżywiona nie z zewnątrz, lecz głęboko u podstaw. Odpowiednie „nakarmienie” tkanek pobudzi naturalne procesy regeneracyjne, które nieustannie zachodzą na poziomie komórkowym. Tylko w ten sposób można trwale i skutecznie pozbyć się blizn, przebarwień, czy załagodzić i zapobiec stanom zapalnym, także o charakterze trądzikowym.

Intense resurfacing to combo rewitalizujące, które w pierwszym etapie ma na celu wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego, na który naturalną odpowiedzią skóry będzie wzmożenie procesów regeneracyjnych, dodatkowo stymulowanych przez spersonalizowane preparaty aplikowane na podrażnioną skórę. W drugim etapie nasza skóra przechodzi dwufazową biostymulację nie tylko złuszczającą martwy naskórek, ale przede wszystkim aktywującą komórki do intensywnego wytwarzania czynników wzrostu na poziomie skóry właściwej.

Podczas pierwszej wizyty twoja skóra przejdzie przez makroeksfoliację przy użyciu aparatu od Blooméa®, który warstwa po warstwie w bezbolesny sposób złuszczy naskórek wraz z niedoskonałościami. Następnie, seria bezbolesnych nakłuć w skórze, czyli mikronakłuwanie frakcyjne DERMAPEN 4.0. Powstałe w ten sposób nieszkodliwe mikrourazy, wykorzystując wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i produkcji kolagenu, sprawią, że odnowi się ona równomiernie, odzyska naturalny blask, bez niedoskonałości. DERMAPEN 4.0 pozwala na wkłucie do głębokości nawet 3 mm, dzięki czemu jest w stanie dotrzeć do dna większości nawet bardzo wydatnych i zrośniętych blizn, także tych potrądzikowych, doprowadzając do ich wyraźnego spłycenia, a nawet całkowitego zaniku. Na zakończenie, Twoją skórę rozpieści specjalnie dobrany koktajl odżywczy – hialuronowy, witaminowy, ceramidowy, czy peptydowy, a może mieszanka wszystkich? Nasi kosmetolodzy spersonalizują go odpowiednio dla Twojej skóry i jej potrzeb.

Podczas drugiej wizyty wykonany zostanie zabieg z BioRePeel Cl3. Ten innowacyjny opatentowany dwufazowy peeling medyczny o działaniu silnie odmładzającym, rewitalizującym oraz nawilżającym, działa na warstwę zewnętrzną oraz wewnętrzną skóry prowadząc do jej silnej biostymulacji.

Etapy zabiegu
Pierwsza wizyta:

– diagnoza problemów skórnych i personalizacja pielęgnacji,
– makroeksfoliacja obszaru zabiegowego aparatem Blooméa®,
– indywidualizacja parametrów mikronakłuwania,
– mikronakłuwanie frakcyjne wybranego obszaru,
– rozpieszczenie skóry wybranym serum,
– relaksacja skóry pod maską w płacie,
– intensywne nawilżenie powierzchniowe naskórka.
Druga wizyta:
– peeling ultradźwiękowy (opcjonalnie),
– dwufazowy peeling BioRePeel Cl3,
– relaksacja skóry pod maską w płacie,
– intensywne nawilżenie powierzchniowe naskórka.

Efekty zabiegu:
– wygładzenie naskórka i widoczne zwężenie porów,
– redukcja zaskórników i przebarwień,
– wyraźne rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry,
– głębokie nawilżenie skóry,
– regeneracja i zabezpieczenie skóry przed procesami fotostarzenia,
– silna stymulacja produkcji kolagenu,
– wyczuwalna poprawa napięcia i elastyczności skóry,
– wyraźne spłycenie blizn i zmarszczek,
– nawet 20% wzrost produkcji elastyny i kolagenu,
– widoczne odmłodzenie,
– ograniczenie nadmiernego łojotoku,
– wyrównanie struktury skóry.

RESTRUCTURING - METABOLICZNA TERAPIA WYGŁADZAJĄCA

239 .-

Blizny potrądzikowe, zaskórniki, wiotki i łuszczący się naskórek, to dziś problemy o zasięgu cywilizacyjnym. Niekorzystne czynniki środowiskowe, zła dieta potęgowana dynamicznym trybem życia, nieodpowiednia pielęgnacja domowa, moglibyśmy wymieniać w nieskończoność wszystkie przyczyny dysfunkcji w strukturze skóry twarzy. Skupmy się jednak na rozwiązaniu problemu.

Gładka, jednolita i elastyczna skóra, to skóra odpowiednio odżywiona nie z zewnątrz, lecz głęboko u podstaw. To właśnie z tego względu do przeprowadzenia zabiegu restrukturyzującego wykorzystujemy metaboliczne peelingi uznanej marki COSMEDIX, które nasycone są odżywczymi składnikami oraz witaminami A i C kluczowymi dla syntezy kolagenu w skórze i stymulacji produkcji elastyny.

Peelingi COSMEDIX, w przeciwieństwie do klasycznych eksfoliantów, nie naruszają i tak już upośledzonej przez przebarwienia bariery hydrolipidowej skóry i zamiast złuszczać skórę „w dół”, wykorzystując głęboką stymulację, pobudzają odnowę od podstaw „w górę”. Dzięki temu nie tylko istotnie wygładzają strukturę, ale przede wszystkim wzmacniają rewitalizującą się skórę i oddziałują na naturalne procesy regeneracyjne długo po zabiegu.

W przeciwieństwie do klasycznego zabiegu złuszczającego, którego celem jest pozbycie się przez skórę starych uszkodzonych komórek, efekty zabiegu Restructuring są wynikiem odpychania starych komórek skóry przez nowe, pobudzone do replikacji przez składniki aktywne zawarte w produktach COSMEDIX.

W celu ochrony przed wyzwaniami życia codziennego zabieg wieńczy rozpieszczenie skóry ceramidowym serum odbudowującym barierę lipidową, tak niezbędną, by zapewnić twojej skórze niezaburzony rytm regeneracji.

Etapy zabiegu:
– oczyszczenie i demakijaż skóry,
– wzmacniający peeling kawitacyjny (opcjonalny, uzależniony od stadium przebarwień),
– eksfoliacja indywidualnie dobranym peelingiem COSMEDIX,
– relaksacja skóry pod kojącą maską w płacie,
– rozpieszczenie skóry ceramidowym serum odbudowującym barierę lipidową,
– nawilżenie i zabezpieczenie skóry przed promieniami UV kremem COSMEDIX.

Efekty zabiegu:
– wygładzenie naskórka,
– stymulacja regeneracji skóry na poziomie komórkowym,
– normalizacja produkcji sebum,
– korzyści przeciwzapalne i antyoksydacyjne,
– odbudowa bariery hydrolipidowej skóry,
– redukcja widoczności blizn i przebarwień,
– rozświetlenie i wyrównanie kolorytu.

RESTRUCTURING PLUS - METABOLICZNA TERAPIA WYGŁADZAJĄCA Z DERMAPEN 4.0

479 .-

Skóra tłusta i zaskórnikowa charakteryzuje się trwale rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych, niejednokrotnie będących przykrą pamiątką po przebytym trądziku.

Rozszerzone pory skóry to jednak nie wyrok bez apelacji!

Nasza autorska metaboliczna terapia wygładzająca z DERMAPEN 4.0, to optymalne i skuteczne połączenie, które położy kres nieestetycznej strukturze skóry oraz będzie stanowić świetną profilaktykę zmian łojotokowych, stanów zapalnych i zaskórników.

Pory skóry nie są defektem estetycznym, lecz naturalną jej cechą. Mikroskopijne otwory widoczne na skórze stanowią ujścia mieszków włosowych, bezpośrednio połączonych z gruczołami łojowymi. Pozwalają skórze odprowadzać łój bogaty w cholesterol i jego estry, kwasy tłuszczowe, trójglicerydy, diglicerydy, czy skwalen, odgrywające ważną rolę w fizjologii skóry. Niestety, nadmierna produkcja łoju prowadzi do powstania uporczywych zmian w jej strukturze takich jak zaskórniki, łojotokowe stany zapalne czy właśnie rozszerzone pory skóry.

W terapii zaskórników, łojotokowych stanów zapalnych i rozszerzonych porów skóry szalenie istotne jest dokładne oczyszczenie z zanieczyszczeń, ale również odpowiednia stymulacja skóry do regeneracji na poziomie komórkowym. Ponadto, w okresie terapii i w ramach profilaktyki pozabiegowej, skóra musi być dobrze zabezpieczona przed szkodliwym oddziaływaniem promieni UV, które zaburzają jej prawidłowe odżywianie.

To z tego względu zabieg Restructuring Plus łączy innowacyjne w swej formule metaboliczne peelingi uznanej marki COSMEDIX z mikronakłuwaniem frakcyjnym z DERMAPEN 4.0.

Peelingi COSMEDIX, w przeciwieństwie do klasycznych eksfoliantów, zamiast złuszczać skórę „w dół”, wykorzystując głęboką stymulację, pobudzają odnowę od podstaw „w górę”. Preparaty te są nasycone odżywczymi składnikami oraz witaminami A i C kluczowymi dla syntezy kolagenu w skórze. Zawierają także naturalny olejek malinowy, który pochłania promienie UV i chroni skórę po zabiegu.

W zależności od rozmiaru problemu nasi kosmetolodzy dobiorą odpowiedni rodzaj peelingu COSMEDIX indywidualnie do Twojej skóry.:
– Essential Peptide Peel: delikatniejszy, oparty na retinolu i kwasie mlekowym.
– Benefit Peel: silniejszy, oparty na kwasie glikolowym.

DERMAPEN 4.0 jest natomiast najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem do frakcyjnego mikronakłuwania skóry, dostępnym na rynku. W ciągu jednej sekundy 16 pulsujących igieł dokonuje do 1920 nakłuć!

W wyniku bezbolesnych nakłuć w skórze powstają nieszkodliwe mikrourazy, które wykorzystując wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i produkcji kolagenu, sprawiają, że odnawia się ona równomiernie, odzyskuje naturalny blask, bez niedoskonałości.

Mikronakłuwanie frakcyjne z DERMAPEN 4.0 pozwala na wprowadzenie do głębokich warstw skóry substancji czynnych i wzmocnienie procesu regeneracji u źródła. Pozwala na wkłucie do głębokości nawet 3 mm, dzięki czemu jest w stanie dotrzeć do samego dna skóry i pobudzić regenerację u źródła.

Etapy zabiegu:
– oczyszczenie i demakijaż skóry,
– indywidualizacja parametrów mikronakłuwania i pielęgnacji,
– mikronakłuwanie frakcyjne wybranego obszaru,
– wzmacniający peeling kawitacyjny (opcjonalny, uzależniony od stadium przebarwień),
– eksfoliacja indywidualnie dobranym peelingiem COSMEDIX,
– relaksacja skóry pod kojącą maską w płacie,
– rozpieszczenie skóry ceramidowym serum odbudowującym barierę lipidową,
– nawilżenie i zabezpieczenie skóry przed promieniami UV kremem COSMEDIX.

Efekty zabiegu:
– wygładzenie naskórka i widoczne zwężenie porów,
– redukcja zaskórników i przebarwień,
– znacząca poprawa napięcia skóry,
– rozjaśnienie przebarwień skórnych,
– stymulacja regeneracji skóry na poziomie komórkowym,
– korzyści przeciwzapalne i antyoksydacyjne,
– ochrona przed ekspozycją na słońce,
– silna stymulacja produkcji kolagenu,
– głębokie nawilżenie skóry.

KURACJE UJĘDRNIAJĄCE

ANTYOKSYDACYJNA TERAPIA UJĘDRNIAJĄCA Z KSANTOHUMOLEM

639 .-

Utrata jędrności to jeden z pierwszych objawów starzenia się skóry, które powodowane są przez przewlekłe stany zapalne wywołane przez stres oksydacyjny, za który odpowiada brak równowagi, pomiędzy ilością wolnych rodników a przeciwutleniaczy w organizmie.

Antyoksydacyjny zabieg ujędrniający z ksantohumolem PRO XN to terapia, której celem jest przywrócenie równowagi oksydacyjnej skóry przy wykorzystaniu najsilniejszego znanego przeciwutleniacza.

Ksantohumol jest flawonoidem, który naturalne występuje w szyszkach chmielu. Marka PRO XN opracowała formułę pozyskiwania tego smart-agingowego eliksiru, która pozwala zachować wszystkie jego właściwości. Preparat z ksantohumolem PRO XN posiada zdolności przeciwutleniające 200x silniejsze, niż pozostałe kosmetyki dostępne na rynku, stanowiąc tym samym niezrównaną broń w walce z wolnymi rodnikami.

W MG Beauty Concept wzmacniamy antyoksydacyjną moc ksantohumolu, poprzedzając terapię wykonaniem mikronakłuwania frakcyjnego obszaru zabiegowego z DERMAPEN 4.0.

Mikronakłuwanie frakcyjne z DERMAPEN 4.0 pozwala na wprowadzenie do głębokich warstw skóry substancji czynnych i wzmocnienie procesu regeneracji u źródła. DERMAPEN 4.0 pozwala na wkłucie do głębokości nawet 3 mm, dzięki czemu jest w stanie pobudzić produkcję kolagenu i elastyny i przyśpieszyć odzyskanie przez skórę utraconej jędrności.

Etapy zabiegu:
– indywidualizacja parametrów mikronakłuwania i pielęgnacji,
– dokładny demakijaż i tonizacja twarzy,
– (opcjonalnie) znieczulenie,
– mikronakłuwanie frakcyjne wybranego obszaru,
– przywracająca równowagę ph skóry terapia PH SOLUTION PRO XN,
– antyoksydacyjna kuracja ksantohumolem PRO XN,
– rozpieszczenie skóry wybranym serum,
– relaksacja skóry pod maską w płacie,
– intensywne nawilżenie powierzchniowe naskórka.

Efekty zabiegu:
– zagęszczenie skóry,
– wyczuwalna poprawa elastyczności,
– spłycenie i wygładzenie zmarszczek,
– wygładzenie naskórka i widoczne zwężenie porów,
– znacząca poprawa napięcia skóry,
– wyraźne rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry,
– głębokie nawilżenie skóry,
– regeneracja i zabezpieczenie skóry przed procesami fotostarzenia,
– silna stymulacja produkcji kolagenu,
– głęboka odbudowa bariery lipidowej naskórka,
– przywrócenie równowagi oksydacyjnej skóry.

LE LIFT - MEZOTERAPIA INTENSYWNIE UJĘDRNIAJĄCA

1289-1689 .-

TWARZ : 1289 .-
TWARZ + SZYJA : 1689 .-

Le lift to nasze w pełni autorskie połączenie legendarnego zabiegu Le modeling od Blooméa® Paris z biorewitalizującą mezoterapią preparatem JALUPRO.

Dlaczego łączymy Le modeling Blooméa® z mezoterapią JALUPRO?

Le modeling Blooméa® to trzyetapowa pielęgnacja skóry, specjalnie zaprojektowana przez francuskich chirurgów plastycznych. Kilka lat intensywnych badań i udoskonaleń doprowadziło do powstania innowacyjnego aparatu do makroeksfoliacji wzbogaconego o masaż z mikrowibracjami oraz terapię światłem 633 nm.

Okrzyknięty „rewolucją w pielęgnacji skóry”, w 2015 roku Le modeling Blooméa® otrzymał nagrodę za innowacyjność na Congrès International d’Esthétique Appliquée w Paryżu.

Le modeling to bezkonkurencyjne połączenie bezpieczeństwa i doskonałej higieny z optymalnymi, spersonalizowanymi rezultatami. Urządzenie umożliwia pełną personalizację kuracji, aby osiągnąć optymalną wydajność, ponieważ każda skóra jest inna i wymaga wyjątkowej opieki.

Le modeling Blooméa® głęboko regeneruje skórę przed podaniem jej biorewitalizującego koktajlu JALUPRO. Udowodnione klinicznie działanie aparatu Blooméa® pobudza produkcję kolagenu i elastyny (przyrost o nawet 20%) spowalniających utratę jędrności na przyszłość. Skóra zyskuje ponadto spektakularne i długotrwałe rozświetlenie, a przebarwienia i nierówności w kolorycie zostają ujednolicone.

Produkty JALUPRO zostały okrzyknięte na całym świecie pierwiastkiem długowieczności!

JALUPRO zwalcza oznaki starzenia skóry, wspierając procesy metaboliczne i komórkowe. Liczne badania naukowe udowodniły, iż aminokwasy w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces biorewitalizacji skóry, co zostało wykorzystane przy tworzeniu produktów z serii JALUPRO.

Pierwiastki długowieczności to nic innego jak kompleks czterech, najważniejszych w świecie medycznym aminokwasów (glicyna, 1-prolina, 1-lizyna,1-leucyna) oraz kwas hialuronowy. Jednak to nie kwas hialuronowy czyni JALUPRO tak wyjątkowym, lecz wspomniane aminokwasy, które niczym małe cegiełki ułożone we właściwy sposób budują młodzieńczy, sprężysty kolagen.

Etapy zabiegu
Pierwsza i druga wizyta:
– demakijaż i oczyszczenie twarzy,
– makroeksfoliacja z Blooméa®,
– masaż z mikrowibracjami z Blooméa®,
– terapia światłem 633 nm z Blooméa®,
– pielęgnacja pozabiegowa.
Trzecia wizyta:
– demakijaż i oczyszczenie twarzy,
– znieczulenie,
– mezoterapia obszaru zabiegowego dobranym preparatem JALUPRO.

Efekty zabiegu:
– natychmiastowa poprawa napięcia i elastyczności skóry,
– ujednolicenie kolorytu skóry,
– spłycenie i wygładzenie zmarszczek,
– likwidacja przebarwień i rozstępów,
– nawet 20% wzrost produkcji elastyny i kolagenu,
– optymalne nawilżenie tkanek,
– spektakularny efekt odżywienia i zdrowego blasku.

NCTF 135 HA - MEZOTERAPIA ODŻYWCZA

250-550 .-

OKOLICE OKA : 250 .-
TWARZ : 450 .-
TWARZ + SZYJA : 550 .-

NCTF 135 HA jako jedyny preparat na rynku kosmetologii estetycznej ma aż 8 udokumentowanych właściwości w profilaktyce smart aging.

Preparat NCTF 135 HA posiada znakomicie opracowany skład chemiczny zapewniający wysoką jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów. Czysty biologicznie kompleks polirewitalizujący oparty na związkach biologicznie czynnych stosowany jest w mezoterapii igłowej.

Zaletą mezoterapii igłowej z wykorzystaniem gamy NCTF jest fakt, iż jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

Preparat zawiera między innymi kwas hialuronowy o wysokim stężeniu (5 mg/ml) oraz witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe oraz substancje reaktywne.

Etapy zabiegu:
– demakijaż i dokładne oczyszczenie twarzy,
– znieczulenie,
– mezoterapia preparatem NCTF 135 HA,
– pielęgnacja pozabiegowa.

Efekty zabiegu:
– aktywna regeneracja uszkodzeń skóry,
– aktywne nawilżanie,
– poprawa kolorytu skóry,
– przywrócenie równowagi jonowej,
– stymulacja wzrostu komórkowego +147%,
– zwiększenie gęstości skóry właściwej +256%,
– ochrona anytoksydacyjna +90%,
– regeneracja sprężystości skóry +366%.

NUCLEOFILL - LIFTING NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

1190 .-

Odkryj z nami alternatywę dla wolumetrii twarzy i poczuj na własnych komórkach co oznacza lifting!

Nucleofill jest preparatem do głebokiej odbudowy i stymulacji komórek skóry do ich naturalnej bio-odbudowy wykorzystującej do tego naturalne polinukleotydy.

Polinukleotydy są małymi fragmentami kwasów nukleinowych DNA i RNA, występującymi we wszystkich organizmach. Charakteryzują się pełną biokompatybilnością z organizmem ludzkim. Mają zdolność przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, dzięki czemu oddziałują nawilżająco na tkanki skóry, zwiększając aktywność fibroblastów, czyli najważniejszych komórek odpowiedzialnych za jej odbudowę.

Podskórne zaaplikowanie preparatu Nucleofill sprawia, że magiczne polinukleotydy rozpoczynają swoje zbawienne oddziaływanie regeneracyjne bezpośrednio u źródła. Komórki skóry zostają maksymalnie pobudzone do regeneracji, w efekcie czego skóra natychmiastowo się zagęszcza, wypełnia i unosi. W dłuższej perspektywie ożywione do replikacji i regeneracji tkanek komórki utrzymują optymalne nawilżenie skóry i zaczynają prawidłowo odpowiadać na występujący w niej stres oksydacyjny. To właśnie stanowi główną zaletę zabiegu z Nucleofill – pozabiegowa naturalna profilaktyka antyoksydacyjna. Jeszcze nigdy jeden zabieg nie potrafił zdziałać tyle dla skóry!

Lifting na poziomie komórkowym z Nucleofill jest naszym flagowym zabiegiem smart-aging i jednocześnie synonimem tej filozofii. Nie jest to zabieg w żadnym wypadku inwazyjny czy mogący wywołać nienaturalne efekty, które często występują przy nieumiejętnie przeprowadzonych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Lifting z Nucleofill wykorzystuje uśpiony przez wiek i niejednokrotnie złe nawyki dnia codziennego, potencjał naszej skóry do autoregeneracji, pozostawiając ją naturalnie piękną i optymalnie odmłodzoną. Co najważniejsze jednak, oprócz efektu „zaraz po”, zawarte w Nucleofill magiczne składniki aktywne spowalniają procesy starzeniowe i fotostarzeniowe skóry, upiększając Cię z każdym dniem.

Etapy zabiegu:
– indywidualna diagnoza skóry,
– dokładne oczyszczenie i demakijaż,
– znieczulenie (opcjonalne),
– aplikacja preparatu Nucleofill w punktach bioestetycznych twarzy,
– pielęgnacja pozabiegowa.

Efekty zabiegu:
– stymulacja regeneracji skóry na poziomie komórkowym,
– natychmiastowy efekt zagęszczenia i ujędrnienia skóry,
– widoczny efekt liftingu owalu twarzy,
– spektakularne rozświetlenie,
– silne działanie antyoksydacyjne,
– spłycenie drobnych zmarszczek,
– wyrównanie kolorytu skóry,
– profilaktyka procesów starzeniowych i fotostarzeniowych.

KURACJE SKÓRY SUCHEJ

NUTRI BOOST - MEZOTERAPIA STYMULUJĄCO-NAWILŻAJĄCA

689-839 .-

TWARZ : 689 .-
TWARZ + SZYJA : 839 .-

Odkryj zupełnie nowy wymiar mezoterapii smart agingowej z naszym autorskim zabiegiem Nutri Boost.

Nutri Boost, to kuracja dedykowana przede wszystkim skórze suchej z objawami utraty jędrności. Wybrany obszar zabiegowy poddawany jest mezoterapii, czyli serii drobnych iniekcji, poprzez które podskórnie aplikowany jest ekskluzywny preparat CYTOCARE C-715. Jego zadanie jest proste – dostarczyć skórze tego, czego z wiekiem zaczyna jej brakować.

CYTOCARE C-715 nazywany jest niekiedy pomostem między klasyczną mezoterapią a wypełniaczami. To niezwykle trafne określenie wynika wprost z jego wyjątkowej, w pełni medycznej formuły. Żaden bowiem inny preparat do mezoterapii nie zawiera aż takiej koncentracji kwasu hialuronowego (75 mg w ampułce). To właśnie on odpowiada za naturalny efekt wypełnienia i ujędrnienia skóry, który można porównać do rezultatów zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Oprócz kwasu hialuronowego formuła CYTOCARE C-715 zawiera opatentowany kompleks bio-odmładzający CMC, silnie redukujący stres oksydacyjny i blokujący proces starzenia się komórek. Wzmocniony o kompleks aminokwasów CYTOCARE C-715 wspiera także przebudowę komórek skóry, stymulując ich replikację i natychmiastową regenerację.

Mezoterapia z użyciem preparatu CYTOCARE C-715 działa równocześnie w głębokich, jak i w powierzchownych warstwach skóry. Składniki aktywne preparatu stopniowo uwalniają się i rozpoczynają mechanizm regeneracji struktury skóry, którego efekty widoczne są przez długie miesiące po zabiegu.

Etapy zabiegu:
– dokładne oczyszczenie skóry,
– znieczulenie,
– mezoterapia preparatem CYTOCARE C-715,
– pielęgnacja pozabiegowa.

Efekty zabiegu:
– subtelne wypełnienie uniesienie (soft filling),
– regeneracja struktury skóry,
– głębokie nawilżenie i poprawa elastyczności skóry,
– ochrona antyoksydacyjna,
– wypełnienie i wygładzenie zmarszczek,
– stymulacja skóry do autoregeneracji.

POWER MEZO PLUS - MEZOTERAPIA TRWALE ODBUDOWUJĄCA NAWILŻENIE

1179-1549 .-

TWARZ : 1179 .-
TWARZ + SZYJA : 1549 .-

Suchość skóry rzadko bywa problemem wrodzonym. Najczęściej jej przesuszenie pojawia się z wiekiem, kiedy to skóra staje się cieńsza i traci zdolność do utrzymywania wody. Przyczyną pojawienia się problemu suchej skóry może być również uszkodzenie płaszcza lipidowego naskórka, które powoduje anormalną utratę wilgotności. Do uszkodzenia może dojść w wyniku nadmiernej ekspozycji skóry na zimne lub gorące powietrze oraz promieniowanie słoneczne. Sucha skóra może być w końcu wynikiem niewłaściwej pielęgnacji w postaci nadmiernego złuszczania powierzchniowego peelingami ziarnistymi, czy też nieodpowiedniego nawilżania organizmu w ciągu dnia.

W MG Beauty Concept dobrze rozumiemy wieloźródłowość dysfunkcji skóry suchej, które można wyeliminować tylko wielowymiarowym i konsekwentnym działaniem u podstaw. Dlatego skomponowaliśmy autorską kurację, która łączy trzy najskuteczniejsze zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej.

– Biorewitalizującą mieszankę eksfoliującą PRX-T33® + BioRePeel + Regen,
– frakcyjne mikronakłuwanie skóry z DERMAPEN 4.0,
– mezoterapię preparatami FILORGA MHA 18 oraz NCT 135.

Power Mezo Plus pozwala osiągnąć spektakularne i szybkie efekty w zakresie niwelowania problemów skórny suchej. Biorewitalizujący peeling usuwa martwy naskórek, aby skupić cały potencjał nawilżenia na nowych, świeżo wyprodukowanych tkankach. Preparaty użyte do przeprowadzenia zabiegu eksfoliacyjnego charakteryzują się działaniem metabolicznym, co oznacza, że „złuszczają skórę od wewnątrz” stymulując wymianę starych komórek na nowe bez uszczerbku dla bariery lipidowej naskórka. Mikronakłuwanie DERMAPEN 4.0 ma na celu pobudzić odbudowę płaszcza hydro-lipidowego poprzez wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego, który w efekcie przyśpiesza regenerację, wymuszając na skórze szybszą i intensywniejszą odnowę tkanek. Preparaty używane do mezoterapii bogate są natomiast w kwas hialuronowy, glicerol, kompleks aż 13 witamin z grupy A, B i C, koenzymy i kwas nukleinowy. Innymi słowy, stanowią kompletny koktajl odżywczy, który zablokuje utratę wilgotności skóry oraz głęboko i trwale odbuduje nawilżenie tkanek. Jako „efekt uboczny” zabiegu skóra zyskuje dodatkowo wyczuwalne ujędrnienie i wyrzeźbienie owalu twarzy oraz spektakularny blask i idealnie ujednolicony koloryt. Wszystko to czyni Power Mezo Plus doskonałym zabiegiem global smart aging dla osób, które nie są w stanie zainwestować dużo czasu i korzystać regularnie z zabiegów estetycznych.

Opisane efekty widoczne będą już w kilka dni po pierwszej serii zabiegowej, jednak dla długotrwałego podtrzymania rezultatów konieczne jest wykonanie serii 3 zabiegów w 3-tygodniowych odstępach.

Etapy zabiegu:
– dokładne oczyszczenie i demakijaż,
– biorewitalizująca eksfoliacja mieszanką PRX-T33® + BioRePeel + Regen,
– mikronakłuwanie frakcyjne DERMAPEN 4.0,
– mezoterapia preparatami Filorga MHA 18 oraz NCTF 135.

Efekty zabiegu:
– drastyczne zwiększenie poziomu nawilżenia skóry,
– zagęszczenie skóry i poprawa jędrności,
– wyrzeźbienie owalu twarzy i uniesienie skóry,
– odżywienie na poziomie komórkowym,
– odbudowa i wzmocnienie płaszcza hydro-lipidowego naskórka,
– trwałe rozwiązanie problemu utraty wilgotności skóry,
– spektakularne wygładzenie i rozświetlenie.

SUBTELNA KOREKTA OWALU TWARZY

PROFHILIO - TERAPIA BIOREMODELINGUJĄCA

1190 .-

Wraz z upływem czasu nasza skóra wiotczeje, a zmarszczki stają się bardziej widoczne. Ten w pełni naturalny proces ma charakter wieloczynnikowy. Złożone problemy, wymagają złożonego działania, a co lepiej może je zagwarantować, niż jedyny na świecie preparat do bioremodelingu oparty o opatentowane molekuły młodości?

Zabieg z użyciem preparatu Profhilio przynosi trwały efekt biorewolumetrii twarzy. Skóra zagęszcza się i wzmacnia, a zmarszczki zostają wygładzone. Profhilio wysmukla rysy twarzy, rzeźbi jej owal oraz przywraca skórze odpowiednie napięcie, przynosząc doskonałe odmłodzenie.

Zaaplikowana molekuła młodości Profhilo powoli i długotrwale działa na skórę jak „miliony sprężynek”, które przywracają kontur twarzy i nadają utracony z biegiem lat efekt jędrności. Koncepcja Profhilo opiera się na fachowej wiedzy z zakresu anatomii, dzięki której kwas hialuronowy aplikowany jest tylko w 10 wybranych punktów twarzy (tzw. punktach bioestetycznych). Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się preparatu z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje ona swoją jędrność i elastyczność.

Dzięki zastosowaniu naturalnie wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o bardzo wysokim stężeniu (aż 64 mg w jednej dawce) oraz nowej generacji jego sieciowania, przez co jest on pozbawiony wad chemicznej modyfikacji, powstał preparat o działaniu wielopoziomowym. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.

Efekty zaczynają być widoczne po kilku tygodniach. Po około miesiącu widać zdecydowaną poprawę kondycji skóry, a pełny efekt pojawia się po około dwóch miesiącach.

Dla wzmocnienia rezultatów można wykonać zabieg powtarzający.

Etapy zabiegu:
– dokładne oczyszczenie twarzy i demakijaż,
– znieczulenie (opcjonalne),
– aplikacja podskórna preparatu Profhilio w 10 punktach bioestetycznych,
– pielęgnacja pozabiegowa.

Efekty zabiegu:
– przywrócenie utraconego konturu i profilu twarzy,
– redukcja zmarszczek,
– wysmuklenie dolnej części twarzy oraz poprawa elastyczności skóry szyi,
– efekt liftingu twarzy,
– poprawa jędrności i napięcia skóry,
– likwidacja opadniętych policzków,
– wygładzenie linii marionetek oraz okolicy ust,
– redukcja bruzd na linii żuchwy,
– poprawa głębokiego nawilżenia skóry.

SMART CONTOUR - AUTORSKA WOLUMETRIA TWARZY

1900 .-

Smart Contour to kolejne autorskie połączenie odżywczych kuracji kosmetologicznych z zabiegami medycyny estetycznej.

Z biegiem czasu twarz traci swój owal między innymi dlatego, że tkanka tłuszczowa przemieszcza się z policzków ku dołowi. W efekcie twarz traci objętość i wygląda na starszą, a skóra staje się wiotka i mniej elastyczna. Sama wolumetria z użyciem kwasu hialuronowego pozwala odtworzyć odpowiednią symetrię, jednak nie spowolni naturalnych procesów związanych ze starzeniem się skóry i w rezultacie, gdy efekty wypełniaczy przestaną już być widoczne, skóra będzie w jeszcze gorszej kondycji.

W MG Beauty Concept postanowiliśmy skomponować terapię, która nie tylko przyniesie doraźne efekty, ale zadziała również profilaktycznie. Tak powstała nasza autorska wolumetria twarzy – Smart Contour.

Na pełen cykl zabiegów składają się dwie sesje mezoterapii preparatem NCTF 135 HA oraz wolumetria owalu twarzy kwasem hialuronowym. Sesje wykonywane są w odstępach 2-3 tygodni.

Preparat NCTF 135 HA jest idealną kompozycją czystych biologicznie polirewitalizujących kompleksów, bogatych w kwas hialuronowy o wysokim stężeniu (5 mg/ml), witaminy, aminokwasy, minerały, koenzymy, kwasy nukleinowe oraz substancje reaktywne. Poprzez mezoterapię NCTF 135 HA dostarczamy skórze wszystkich potrzebnych jej naturalnych składników odżywczych do pełnej i spektakularnej rewitalizacji.

Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Skóra jest bardziej nawilżona, napięta, nabiera blasku, staje się gładsza, a jej struktura ulega znacznemu zagęszczeniu i ujędrnieniu.

Podczas trzeciej wizyty nasz lekarz medycyny estetycznej stawia przysłowiową „kropkę nad i”, wykonując wolumetrię owalu twarzy kwasem hialuronowym. Za pomocą kaniuli, czyli miękkiej i tępo zakończonej igły, w odpowiednich miejscach wprowadzany jest kwas hialuronowy. Dzięki temu można nadać tkankom miękkim właściwą objętość. Na pierwsze efekty zabiegu są widoczne niemal od razu – twarz odzyskuje symetryczny owal, a skóra pozostaje silnie zagęszczona. Pełne rezultaty pojawiają się około miesiąca po zabiegu. Efekty miękkiego liftingu utrzymują się natomiast od 1 do 2 lat.

Etapy zabiegu
Pierwsza i druga wizyta:
– demakijaż i oczyszczenie twarzy,
– znieczulenie,
– mezoterapia twarzy i szyi preparatem NCTF 135 HA,
– pielęgnacja pozabiegowa.
Trzecia wizyta:
– demakijaż i oczyszczenie twarzy,
– znieczulenie,
– wolumetria twarzy kwasem hialuronowym.

Efekty zabiegu:
– napięcie i przywrócenie elastyczności skóry,
– lifting twarzy,
– wyrzeźbienie owalu twarzy,
– wyeliminowanie wiotkości skóry,
– zdrowe i optymalne rozświetlenie cery,
– trwałe i głębokie nawilżenie.

BŁYSKOTLIWA TERAPIA ZMARSZCZEK

AGE SLOW - ANTYOKSYDACYJNA TERAPIA ANTIAGING Z KSANTOHUMOLEM

350-450 .-

STOPIEŃ PIERWSZY : 350 .-
STOPIEŃ DRUGI : 400 .-
STOPIEŃ TRZECI : 450 .-

Spowolnij proces starzenia skóry i przywróć jej młodzieńczy blask!

Zmarszczki mimiczne, przebarwienia, suchość i utrata jędrność, to pierwsze objawy starzenia się skóry, które powodowane są przez przewlekłe stany zapalne wywołane przez stres oksydacyjny, za który odpowiada brak równowagi pomiędzy ilością wolnych rodników a przeciwutleniaczy w organizmie.

Age slow, to autorskie połączenie antyoksydacyjnego działania ksantohumolu PRO XN z biorewitalizującą siłą retinolu NOVEL PEEL PRO XN.

Zabieg wykonywany jest w trzech stopniach w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. Nasi kosmetolodzy odpowiednio dobiorą kolejność kuracji podczas pierwszego spotkania.

Ksantohumol jest flawonoidem, który naturalne występuje w szyszkach chmielu. Marka PRO XN opracowała formułę pozyskiwania tego smart-agingowego eliksiru, która pozwala zachować wszystkie jego właściwości. Preparat z ksantohumolem PRO XN posiada zdolności przeciwutleniające 200x silniejsze, niż pozostałe kosmetyki dostępne na rynku, stanowiąc tym samym niezrównaną broń w walce z wolnymi rodnikami.

NOVEL PEEL PRO XN to preparat oparty o działanie retinoidu nowej generacji – estru kwasu retinowego. Nowatorski retinoid to składnik przeciwdziałający starzeniu skóry, gwarantujący działanie retinolu o znacznie niższym potencjale podrażnienia skóry.

NOVEL PEEL łączy przeciwstarzeniowe i stymulujące działanie retinoidu z kwasem traneksamowym i azealinowym o silnych właściwościach rozjaśniających, przeciwzapalnych i nawilżających.

W efekcie tego combo natychmiastowo odczujesz poprawę elastyczności, nawilżenia i rozświetlenia skóry. Dodatkowo połączenie mocy ksantohumolu i retinolu zahamuje zmiany w białkach, takie jak utlenianie i modyfikacja aminokwasów, które mogą doprowadzić do osłabienia włókien kolagenu – kluczowego budulca skóry. Jednocześnie, Twoja skóra zyska najsilniejszą z możliwych ochronę przed fotostarzeniem, a zmniejszeniu ulegną negatywne skutki działania promieniowania UV. W efekcie, z każdym dniem po zabiegu dostrzegać będziesz postępującą poprawę wyglądu skóry, spłycenie drobnych zmarszczek, a Twoja twarz będzie cieszyć się promiennym, młodzieńczym blaskiem!

Etapy zabiegu:
– dokładny demakijaż i oczyszczenie skóry,
– przywracająca równowagę ph skóry terapia PH SOLUTION PRO XN,
– biorewitalizujący zabieg z retinolem NOVEL PEEL PRO XN,
– antyoksydacyjna terapia ksantohumolem PRO XN,
– pielęgnacja pozabiegowa indywidualnie dobranym serum oraz kremem.

Efekty zabiegu:
– natychmiastowa poprawa elastyczność,
– nawilżenie suchego naskórka i wyrównanie kolorytu,
– redukcja widoczności zmarszczek mimicznych,
– głęboka odbudowa bariery lipidowej naskórka,
– przywrócenie równowagi oksydacyjnej skóry,
– ochrona przed procesami fotostarzenia skóry,
– trwała stymulacja produkcji kolagenu i elastyny.

SMART MODELING - TERAPIA ZMARSZCZEK Z BLOOMÉA PARIS

1729-2079 .-

ZMARSZCZKI POPRZECZNE CZOŁA, LWIA ZMARSZCZKA, KRÓLICZA ZMARSZCZKA : 2079 .-
ZMARSZCZKI MARIONETKOWE, INDYCZA SZYJA, ZMARSZCZKI OKOLIC UST : 1729 .-
WOLUMETRIA POLICZKÓW : 1729 .-

Gdy kosmetologia spotyka się z medycyną estetyczną, efekty po prostu muszą być powalające!

Smart modeling to nasze w pełni autorskie połączenie legendarnego zabiegu kosmetologicznego Le modeling od Blooméa® Paris z leczeniem zmarszczek toksyną botulinową (botoksem).

Nasz błyskotliwa terapia zmarszczek składa się z dwóch sesji Le modeling od Blooméa®, które poprzedzają uzupełnienie zmarszczek botoksem. Pełna terapia zajmuje około miesiąca, ale na takie efekty warto poczekać!

Dlaczego łączymy Le modeling Blooméa® z klasycznym botoksem?

Le modeling Blooméa® to trzyetapowa pielęgnacja skóry, specjalnie zaprojektowana przez francuskich chirurgów plastycznych. Kilka lat intensywnych badań i udoskonaleń doprowadziło do powstania innowacyjnego aparatu do makroeksfoliacji wzbogaconego o masaż z mikrowibracjami oraz terapię światłem 633 nm.

Okrzyknięty „rewolucją w pielęgnacji skóry”, w 2015 roku Le modeling Blooméa® otrzymał nagrodę za innowacyjność na Congrès International d’Esthétique Appliquée w Paryżu.

Le modeling to bezkonkurencyjne połączenie bezpieczeństwa i doskonałej higieny z optymalnymi, spersonalizowanymi rezultatami. Urządzenie umożliwia pełną personalizację kuracji, aby osiągnąć optymalną wydajność, ponieważ każda skóra jest inna i wymaga wyjątkowej opieki.

Le modeling Blooméa® głęboko regeneruje skórę i zmarszczki przed ich pełnym zredukowaniem za pomocą botoksu. Udowodnione klinicznie działanie aparatu Blooméa® pobudza produkcję kolagenu i elastyny (przyrost o nawet 20%), spowalniając tworzenie się nowych zmarszczek na przyszłość. Skóra zyskuje ponadto spektakularne i długotrwałe rozświetlenie, a przebarwienia i nierówności w kolorycie zostają ujednolicone.

Podczas trzeciej wizyty nasz lekarz medycyny estetycznej wstrzykuje małej dawki toksyny botulinowej AZZALURE do wybranych miejsc na twarzy. Toksyna botulinowa blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy, likwidując problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni i w efekcie wygładzając zmarszczki.

Etapy zabiegu
Pierwsza i druga wizyta:
– demakijaż i oczyszczenie twarzy,
– makroeksfoliacja z Blooméa®,
– masaż z mikrowibracjami z Blooméa®,
– terapia światłem 633 nm z Blooméa®,
– pielęgnacja pozabiegowa.
Trzecia wizyta:
– demakijaż i oczyszczenie twarzy,
– znieczulenie,
– miejscowa iniekcja toksyny botulinowej AZZALURE.

Efekty zabiegu:
– wygładzenie i likwidacja zmarszczek,
– ujednolicenie kolorytu skóry,
– wyczuwalna poprawa napięcia i elastyczności skóry,
– likwidacja przebarwień i rozstępów,
– nawet 20% wzrost produkcji elastyny i kolagenu.

KURACJE SKÓRY WRAŻLIWEJ, NACZYNKOWEJ

ANTYOKSYDACYJNA TERAPIA SKÓRY WRAŻLIWEJ (NACZYNKOWEJ) Z KSANTOHUMOLEM

449 .-

Cera naczynkowa charakteryzuje się cienką i delikatną skórą, która jest dużo bardziej podatna na podrażnienia i dysfunkcje związane z upośledzeniem zdolności do wiązania wody w komórkach. W efekcie okresowo może być wysuszona, ściągnięta, a nawet borykać się ze swądem. Jednym z pierwszych sygnałów, które budzą niepokój, jest rumień. Początkowo występuje ona czasowo, ostatecznie jednak utrwala się i prowadzi do uwidocznienia małych naczyń krwionośnych, tzw. pajączków.

Kluczem do sukcesu w terapii skóry naczynkowej jest utrzymanie odpowiedniego nawilżenia i przywrócenie równowagi pomiędzy ilością wolnych rodników a przeciwutleniaczy w organizmie. W efekcie naczynka zostaną uszczelnione, a płaszcz lipidowy, chroniący skórę przed wysuszaniem i czynnikami zewnętrznymi, zostanie pobudzony do odbudowy. Przebarwienia, zaczerwienienia i pajączki stopniowo znikną, a cera pozostanie spektakularnie rozświetlona i gładka.

Antyoksydacyjna terapia skóry wrażliwej (naczynkowej) z ksantohumolem PRO XN to kuracja, której celem jest przywrócenie równowagi oksydacyjnej przy wykorzystaniu najsilniejszego znanego przeciwutleniacza, uszczelnienie bariery lipidowej skóry i wyeliminowanie suchości naskórka, rumienia i przebarwień.

Ksantohumol jest flawonoidem, który naturalne występuje w szyszkach chmielu. Marka PRO XN opracowała formułę pozyskiwania tego smart-agingowego eliksiru, która pozwala zachować wszystkie jego właściwości. Preparat z ksantohumolem PRO XN posiada zdolności przeciwutleniające 200x silniejsze, niż pozostałe kosmetyki dostępne na rynku, stanowiąc tym samym niezrównaną broń w walce z wolnymi rodnikami.

W zależności od potrzeb zabieg z ksantohumolem wzmacniany jest o:
biorewitalizujący ester kwasu retinowego, dedykowany skórze dojrzałej z przebarwieniami wywołanymi fotostarzeniem oraz rumieniem,
kompleks z laktoferyną, dedykowany skórze z przebarwieniami wywołanymi stanami zapalnymi, w tym trądzikowymi oraz uwrażliwionej przez brak wody.

W efekcie zabiegu nie tylko minimalizujemy przebarwienia i zaczerwienienia, aż do ich całkowitego zaniku, ale dodatkowo karmimy skórę wyselekcjonowanymi składnikami odżywczymi, które zahamują ich powstawanie w przyszłości i przyniosą wrażliwej skórze upragnione ukojenie.

Etapy zabiegu:
– oczyszczenie i demakijaż skóry,
– antyoksydacyjna kuracja ksantohumolem PRO XN,
– (w zależności od potrzeb) biorewitalizująca ampułka z estrem kwasu retinowego, przeciwzaplany kompleks z laktoferyną,
– kojąca pielęgnacja pozabiegowa maską w płacie.

Efekty zabiegu:
– natychmiastowe nawilżenie suchego naskórka i wyrównanie kolorytu,
– głęboka odbudowa bariery lipidowej naskórka,
– przywrócenie równowagi oksydacyjnej skóry,
– stopniowa redukcja rumienia i widoczności naczynek,
– stymulacja komórek do lepszego wiązania wody,
– zagęszczenie i wzmocnienie tkanek skóry.

ROSSATORE XPRESS Z TLENOTERAPIĄ

289 .-

Pierwszy zabieg o działaniu adaptogennym dla skóry naczyniowej z tendencją do trądzika różowatego.

Skóra naczyniowa łatwo ulega zaczerwienieniu. Głównym problemem jest jej aktywność pod wpływem przeżywanych emocji oraz czynników atmosferycznych. Przy ekstremalnie niekorzystnych warunkach zewnętrznych i wewnętrznych naczynka pękają, powstają teleangiektazje oraz rumień. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest zabieg rossatore xpress, który obniża nadreaktywność skóry, poprawia jej koloryt, działa przeciwzapalnie i odbudowuje naruszoną barierę hydrolipidową. W MG Beauty Concept łączymy zabieg ROSSATORE XPRESS z oxyterapią, która dodatkowo wspomaga rezultaty kuracji, sprawia, że skóra wygląda na świeżą i wypoczętą oraz wzmacnia ochronę przed procesami fotostarzenia.

Wskazania do zabiegu:
– skóra naczyniowa, wrażliwa, nadreaktywna,
– skóra ze zmianami o charakterze trądzika różowatego,
– teleangiektazje – widoczne, rozszerzone naczynia krwionośne.

Zalecamy wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach 7-14 dni. Badania aplikacyjne wykazały, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po pełnym cyklu składającym się z co najmniej 4 zabiegów aplikantki poinformowały o znacznym zmniejszeniu zaczerwienienia skóry i braku konieczności używania ciężkich, maskujących podkładów do twarzy. Zabieg można wykonywać niezależnie od pory roku

Etapy zabiegu:
– demakijaż,
– rossatore xpress peel,
– rossatore xpress serum,
– rossatore xpress mask,
– rossatore xpress cream,
– tlenoterapia.

Efekty zabiegu:
– redukcja intensywności zaczerwienienia skóry,
– złagodzenie objawów związanych z trądzikiem różowatym,
– odbudowana warstwa hydrolipidowa skóry,
– odświeżenie i rozświetlenie wyglądu skóry.

ZABIEGI BANKIETOWE

ANTYOKSYDACYJNY KOKTAJL Z KSANTOHUMOLEM PRO XN

299 .-

Zmarszczki mimiczne, przebarwienia, suchość i utrata jędrność, to pierwsze objawy starzenia się skóry, które powodowane są przez przewlekłe stany zapalne wywołane przez stres oksydacyjny, za który odpowiada brak równowagi pomiędzy ilością wolnych rodników a przeciwutleniaczy w organizmie.

Antyoksydacyjny koktajl z ksantohumolem PRO XN to terapia, której celem jest przywrócenie równowagi oksydacyjnej skóry przy wykorzystaniu najsilniejszego znanego przeciwutleniacza.

Ksantohumol jest flawonoidem, który naturalne występuje w szyszkach chmielu. Marka PRO XN opracowała formułę pozyskiwania tego smart-agingowego eliksiru, która pozwala zachować wszystkie jego właściwości. Preparat z ksantohumolem PRO XN posiada zdolności przeciwutleniające 200x silniejsze, niż pozostałe kosmetyki dostępne na rynku, stanowiąc tym samym niezrównaną broń w walce z wolnymi rodnikami.

Wykonany w serii zabiegów, antyoksydacyjny koktajl genialnie sprawdzi się w terapii skóry problematycznej z objawami trądziku różowatego, pospolitego, kontaktowym alergicznym zapaleniem skóry, łuszczycą i atopowym zapaleniem skóry.

Efekty zabiegu:
– natychmiastowa poprawa elastyczność,
– nawilżenie suchego naskórka i wyrównanie kolorytu,
– ukojenie stanów zapalnych w tym tych o charakterze trądzikowym,
– redukcja widoczności zmarszczek mimicznych,
– głęboka odbudowa bariery lipidowej naskórka,
– przywrócenie równowagi oksydacyjnej skóry.

AVANT-APRÈS PARTY - EKSPRESOWY RELOOKING

149 .-

Ważne spotkanie, impreza, niezobowiązujące apéro ze znajomymi, a może kolejny dzień w pracy? Niezależnie od okazji, oczaruj wszystkich pełną blasku skórą twarzy dzięki ekspresowemu relookingowi.

Avant-Après Party to zabieg łączący:
– peeling ultradźwiękowy usuwający martwy naskórek,
– masaż modelujący owal twarzy oraz napięcie skóry,
– kurację nawilżającą francuskimi algami atlantyckimi,
– kojącą tlenoterapię pobudzającą krążenie krwi,
– rozświetlające serum witaminowe.

Efekty zabiegu:
– oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń,
– wygładzenie i zagęszczenie skóry,
– ukojenie i zredukowanie podrażnień,
– rozświetlenie i wyrównanie kolorytu,
– idealne nawilżenie pod makijaż.

K-BEAUTY - UPIĘKSZAJĄCY RYTUAŁ Z KRAJU SPOKOJNEGO PORANKA

149 .-

Korea Południowa nazywana jest krajem spokojnego poranka ze względu na naturalne piękno jej gór, krystalicznie czystych strumyków i wszechobecnego spokoju, które posłużyły za inspirację do skomponowania rytuału upiększającego opartego na zasadach koreańskiej pielęgnacji twarzy.

Rytuał obejmuje 10 kroków:
– dokładny demakijaż twarzy,
– oczyszczenie skóry przy użyciu organicznych olei roślinnych,
– ponowne oczyszczenie skóry płynem micelarnym,
– bezinwazyjną eksfoliację naskórka ultradźwiękami,
– tonizowanie skóry mgiełką z tropokolagenem,
– odżywienie indywidualnie dobraną maską w płacie,
– rozpieszczenie skóry witaminową esencją leczniczą,
– delikatny masaż modelujący,
– aplikację serum z tropokolagenem,
– intensywne nawilżenie kremem z filtrem o wysokim SPF.

Efekty zabiegu:
– głębokie oczyszczenie i wygładzenie naskórka,
– redukcja podrażnień i widoczności porów,
– odpowiednie nawilżenie skóry,
– rozświetlenie i wyrównanie kolorytu,
– wyraźna poprawa napięcia skóry,
– pobudzenie skóry do autoregeneracji.

THALASSOTERAPIA - ZABIEG UJĘDRNIAJĄCO-NAWILŻAJĄCY

179 .-

Co roku francuskie wybrzeże Atlantyku pełne jest osób szukających relaksu i ukojenia w spienionych wodach oceanu, który pełny jest odżywczych alg.

Thalassoterapia przeniesie Cię na chwilę na jedną z piaszczystych plaż Nowej Akwitanii i pozwoli uciec od codziennego zgiełku.

Zabieg składa się z 30-minutowego masażu relaksacyjno-modelującego twarzy, który wykonywany jest na kojącym i wygładzającym skórę olejku lnianym. Delikatnie oczyszczona i wypoczęta skóra twarzy pokrywana jest następnie grubą warstwą zmikronizowanych organicznych alg z atlantyckiego wybrzeża Francji i rozpoczyna się nawilżająca kuracja łagodząca widoczne oznaki starzenia.

Efekty zabiegu:
– wielowarstwowe nawilżenie i wyrównanie kolorytu,
– ujędrnienie skóry i redukcja oznak starzenia,
– znormalizowanie wydzielania sebum.

DERMAPEN 4

KURACJA ANTYCELLULITOWA Z DERMAPEN 4.0 (11 ZABIEGÓW)

1159 .-

„Goodbye Cellulite!” brzmiało słynne hasło reklamowe jednej ze znanych marek kosmetyków. W MG Beauty Concept ten slogan wzięliśmy sobie bardzo do serca i wraz z naszymi utalentowanymi kosmetologami opracowaliśmy autorską antycellulitową terapię łączoną.

Czym jest cellulit?

Większość kobiet doskonale zna odpowiedź na to pytanie, jednak dlaczego tak naprawdę dochodzi do podskórnej deformacji tkanki tłuszczowej i powstania nieestetycznych zgrubień?

Podstawowym czynnikiem są zaburzenia mikrokrążenia, w konsekwencji których toksyny nie są efektywnie odprowadzane z organizmu. Ich nagromadzenie w tkance tłuszczowej pobudza jej rozrost i nacisk na tkankę łączną, w wyniku czego tłuszcz zbija się w grudki. Efekt ten potęguje tylko postępująca z wiekiem utrata kolagenu i jędrności skóry.

W MG Beauty Concept za podstawowy cel obraliśmy sobie skomponowanie programu antycellulitowego, który odpowie na główne czynniki powodujące nagromadzenie się cellulitu.

Stworzyliśmy skuteczną terapię reakcyjno-prewencyjną, której kluczowym elementem jest stymulacja mikrokrążenia i znormalizowanie wydalania toksyn z organizmu. Terapię rozpoczyna seria pięciu antycellulitowych dermomasaży, zwieńczona drenażem limfatycznym, który pomoże organizmowi oczyścić tkankę tłuszczową z toksyn. Na tym etapie dostrzeżesz już pierwsze efekty. Dojdzie do znacznego wygładzenie obszaru z cellulitem, a co najważniejsze, znormalizowania mikrokrążenia i wydalenia nadmiaru toksyn z organizmu. Następnie wykonywane jest głębokie mikronakłuwanie frakcyjne z DERMAPEN 4.0, które obudzi w skórze naturalne procesy regeneracji i prawdziwą eksplozję produkcji kolagenu. Mikronakłuwanie frakcyjne rozbije także nawet bardzo głębokie zgrubienia, spłycając je i wyraźnie redukując widoczność i wyczuwalność cellulitu. W celu wzmocnienia tego efektu u źródła obszar zabiegowy pokrywany jest koktajlem hialuronowo-kolagenowym, który dzięki nieszkodliwym mikrourazom wywołanym przez zabieg z DERMAPEN 4.0, przeniknie do głębokich warstw skóry. Kolejno, powtarzana jest seria pięciu dermomasaży zwieńczonych drenażem limfatycznym, tym razem nastawiona jest jednak przede wszystkim na dalsze wygładzanie obszaru zabiegowego oraz profilaktykę cellulitu.

Obszary zabiegowe: uda i pośladki lub brzuch lub ramiona.

Czas trwania całej terapii: 11 tygodni.

Etapy terapii:
– 4x dermomasaż wybranego obszaru,
– 1x dermomasaż z drenażem limfatycznym wybranego obszaru,
– 1x mikronakłuwanie frakcyjne wybranego obszaru z DERMAPEN 4.0,
– 1x ampułka hialuronowo-kolagenowa na wybrany obszar,
– 4x dermomasaż wybranego obszaru,
– 1x dermomasaż z drenażem limfatycznym wybranego obszaru.

Efekty terapii:
– rozbicie zgrubiałej tkanki tłuszczowej,
– normalizacja mikrokrążenia,
– wydalenie nadmiaru toksyn z tkanki tłuszczowej,
– wyraźne spłycenie zgrubień cellulitowych,
– wygładzenie skóry w obszarze zabiegowym,
– widoczna poprawa jędrności skóry w obszarze zabiegowym,
– stymulacja mikrokrążenia i spowolnienie gromadzenia się cellulitu na kilka miesięcy.

MIKRONAKŁUWANIE FRAKCYJNE Z DERMAPEN 4.0

500-579 .-

TWARZ + USTA : 500 .-
TWARZ + SZYJA + USTA : 549 .-
TWARZ + SZYJA + DEKOLT + USTA : 579 .-

DERMAPEN 4.0 jest najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem do frakcyjnego mikronakłuwania skóry, dostępnym na rynku. W ciągu jednej sekundy 16 pulsujących igieł dokonuje do 1920 nakłuć!

Co to oznacza dla Twojej skóry?

W wyniku bezbolesnych nakłuć w skórze powstają nieszkodliwe mikrourazy, które wykorzystując wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i produkcji kolagenu, sprawiają, że odnawia się ona równomiernie, odzyskuje naturalny blask, bez niedoskonałości.

Mikronakłuwanie frakcyjne z DERMAPEN 4.0 pozwala na wprowadzenie do głębokich warstw skóry substancji czynnych i wzmocnienie procesu regeneracji u źródła. Ponadto jest to zabieg całkowicie wolny od skutków ubocznych, którymi obarczone są nieumiejętnie wykonane zabiegi medycyny estetycznej. Poprawa wyglądu skóry następuje stopniowo i stabilnie, a efekty są szalenie naturalne.

DERMAPEN 4.0 pozwala na wkłucie do głębokości nawet 3 mm, dzięki czemu jest w stanie dotrzeć do dna większości nawet bardzo wydatnych i zrośniętych blizn, także tych potrądzikowych, doprowadzając do ich wyraźnego spłycenia, a nawet całkowitego zaniku. To także genialne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą odmłodzić i zagęścić swoją skórę oraz wyraźnie spłycić zmarszczki, zredukować rozstępy czy zmniejszyć widoczności porów.

Dlaczego warto wybrać DERMAPEN 4.0 w MG Beauty Concept?

Mikronkłuwanie frakcyjne jest usługą powszechnie dostępną w salonach kosmetycznych w całym Krakowie. Żadne inne urządzenie nie przynosi jednak takich efektów, jak zabieg wykonany z DERMAPEN 4.0 oraz nie umożliwia przeprowadzenia go w równie sterylnych i bezpiecznych dla zdrowia warunkach. Do nakłuwania używamy jednorazowe, zapakowane próżniowo kartridże, których igły nasączone są antybakteryjnym nono-srebrem.

Aparat posiada możliwość pełnej regulacji głębokości wkucia, ale także pozostałych parametrów, jak choćby intensywności i prędkości frakcji. Dzięki temu, zabiegi z DERMAPEN 4.0 są w pełni zindywidualizowane i dostosowane do konkretnych potrzeb skóry.

Dodatkowo w MG Beauty Concept niezależnie od wybranego obszaru zabiegowego zawsze w cenie usługi wykonujemy płytkie nakłuwanie warg. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy po prostu zachwyceni, jak taki zabieg genialnie poprawia nawilżenie i koloryt warg i chcemy, abyście mogli cieszyć się tym efektem na co dzień.

W ramach wizyty wykonywane jest nie tylko mikronkłuwanie frakcyjne, ale również pełna pozabiegowa pielęgnacja twarzy. Po nakłuwaniu skóra zostaje rozpieszczona odżywczym serum z wybranym składnikiem aktywnym i pozostawiona do relaksacji pod kojącą maską w płacie.

Etapy zabiegu:
– diagnoza problemu skórnego,
– indywidualizacja parametrów mikronakłuwania i pielęgnacji,
– dokładny demakijaż i tonizacja twarzy,
– (opcjonalnie) znieczulenie,
– mikronakłuwanie frakcyjne wybranego obszaru,
– rozpieszczenie skóry wybranym serum,
– relaksacja skóry pod maską w płacie,
– intensywne nawilżenie powierzchniowe naskórka.

Efekty zabiegu:
– spłycenie i wygładzenie zmarszczek,
– wygładzenie naskórka i widoczne zwężenie porów,
– redukcja zaskórników i przebarwień,
– znacząca poprawa napięcia skóry,
– minimalizacja rozstępów,
– wyraźne rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry,
– głębokie nawilżenie skóry,
– redukcja nawet wydatnych blizn, w tym potrądzikowych,
– regeneracja i zabezpieczenie skóry przed procesami fotostarzenia,
– silna stymulacja produkcji kolagenu.

KOBIDO

MASAŻ KOBIDO - JAPOŃSKI LIFTING BEZ SKALPELA

250 .-

KOBIDO Z TWISTEM - JAPOŃSKI LIFTING REGENERUJĄCY

350-400 .-

BLOOMEA PARIS

LE MODELING BLOOMEA PARIS : VISAGE

365-410 .-

TWARZ : 365 .-
TWARZ + SZYJA : 410 .-

Gotowa zmienić skórę swojej twarzy?

Le modeling Blooméa® to trzyetapowa pielęgnacja skóry, specjalnie zaprojektowana przez francuskich chirurgów plastycznych. Kilka lat intensywnych badań i udoskonaleń doprowadziło do powstania innowacyjnego aparatu do makroeksfoliacji wzbogaconego o masaż z mikrowibracjami oraz terapię światłem 633 nm.

Okrzyknięty „rewolucją w pielęgnacji skóry”, w 2015 roku Le modeling Blooméa® otrzymał nagrodę za innowacyjność na Congrès International d’Esthétique Appliquée w Paryżu.

Blooméa® wygładza, napina, uelastycznia skórę i ujednolica koloryt, jednocześnie stymulując produkcję elastyny i kolagenu w skórze właściwej. Le modeling to bezkonkurencyjne połączenie bezpieczeństwa i doskonałej higieny z optymalnymi, spersonalizowanymi rezultatami. Urządzenie umożliwia pełną personalizację kuracji, aby osiągnąć optymalną wydajność, ponieważ każda skóra jest inna i wymaga wyjątkowej opieki.

Zabiegi z Blooméa® przynoszą niezrównane efekty w terapii przebarwień, zmarszczek, blizn oraz nawet bardzo wydatnych rozstępów.

Etapy zabiegu:
1. Makroeksfoliacja

Zabieg rozpoczyna makroeksfoliacja wybranego obszaru przy użyciu sterylnej, jednorazowej końcówki. Warstwa, po warstwie w bezbolesny sposób naskórek złuszczany jest wraz z niedoskonałościami.
2. Masaż z mikrowibracjami
W drugim etapie złuszczająca powierzchnia końcówki zostaje usunięta, aby odsłonić warstwę silikonu pod spodem. Na skórę nakłada się kilka kropel kremu Blooméa®, bogatego w elastynę, kolagen i kwas hialuronowy, który w przyjemny sposób wmasowywany jest w skórę. Mikrowibracje o wysokiej częstotliwości dodatkowo stymulują produkcję elastyny i kolagenu, aby napiąć i uelastycznić skórę.
3. Terapia światłem 633 nm
W trakcie zabiegu z urządzenia emitowane jest światło o długości fal zbliżonej do czerwieni (633 nm), wzmacniając regeneracyjne działanie makroeksfoliacji i mikrowibracji na skórze.

Efekty zabiegu:
– wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry,
– wyczuwalna poprawa napięcia i elastyczności skóry,
– wyraźne spłycenie blizn i zmarszczek,
– likwidacja przebarwień i rozstępów,
– nawet 20% wzrost produkcji elastyny i kolagenu.

LE MODELING BLOOMEA PARIS : SMART BODY

345-1065 .-

JEDNA PARTIA : 345 .-
DWIE PARTIE : 575 .-
TRZY PARTIE : 1065 .-

Gotowa zmienić skórę swojego ciała?

Le modeling Blooméa® to trzyetapowa pielęgnacja skóry, specjalnie zaprojektowana przez francuskich chirurgów plastycznych. Kilka lat intensywnych badań i udoskonaleń doprowadziło do powstania innowacyjnego aparatu do makroeksfoliacji wzbogaconego o masaż z mikrowibracjami oraz terapię światłem 633 nm.

Okrzyknięty „rewolucją w pielęgnacji skóry”, w 2015 roku Le modeling Blooméa® otrzymał nagrodę za innowacyjność na Congrès International d’Esthétique Appliquée w Paryżu.

Blooméa® wygładza, napina, uelastycznia skórę i ujednolica koloryt, jednocześnie stymulując produkcję elastyny i kolagenu w skórze właściwej. Le modeling to bezkonkurencyjne połączenie bezpieczeństwa i doskonałej higieny z optymalnymi, spersonalizowanymi rezultatami. Urządzenie umożliwia pełną personalizację kuracji, aby osiągnąć optymalną wydajność, ponieważ każda skóra jest inna i wymaga wyjątkowej opieki.

Zabiegi z Blooméa® przynoszą niezrównane efekty w terapii przebarwień, zmarszczek, blizn oraz nawet bardzo wydatnych rozstępów.

Obszary zabiegowe:
– jedna partia: obszar ciała o powierzchni kartki A4, np. zewnętrzna część obu dłoni, dekolt, jedna strona uda, łydki, ręki,
– dwie partie: obszar ciała o powierzchni kartki 2x A4, np. brzuch, obie strony uda, łydki, ręki,
– cztery partie: obszar ciała o powierzchni kartki 4x A4, np. nogi, ręce dwustronnie.

Etapy zabiegu:
1. Makroeksfoliacja
Zabieg rozpoczyna makroeksfoliacja wybranego obszaru przy użyciu sterylnej, jednorazowej końcówki. Warstwa, po warstwie w bezbolesny sposób naskórek złuszczany jest wraz z niedoskonałościami.
2. Masaż z mikrowibracjami
W drugim etapie złuszczająca powierzchnia końcówki zostaje usunięta, aby odsłonić warstwę silikonu pod spodem. Na skórę nakłada się kilka kropel kremu Blooméa®, bogatego w elastynę, kolagen i kwas hialuronowy, który w przyjemny sposób wmasowywany jest w skórę. Mikrowibracje o wysokiej częstotliwości dodatkowo stymulują produkcję elastyny i kolagenu, aby napiąć i uelastycznić skórę.
3. Terapia światłem 633 nm
W trakcie zabiegu z urządzenia emitowane jest światło o długości fal zbliżonej do czerwieni (633 nm), wzmacniając regeneracyjne działanie makroeksfoliacji i mikrowibracji na skórze.

Efekty zabiegu:
– wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry,
– wyczuwalna poprawa napięcia i elastyczności skóry,
– wyraźne spłycenie blizn i zmarszczek,
– likwidacja przebarwień i rozstępów,
– nawet 20% wzrost produkcji elastyny i kolagenu.

BANKIETOWY MODELING BLOOMEA PARIS

295-335 .-

TWARZ : 295 .-
TWARZ + SZYJA : 335 .-

Czy Twoja skóra jest już gotowa na ważne spotkanie?

Zabieg bankietowy to nasz autorski wariant legendarnego modelingu od Blooméa® Paris. Od klasycznego modelingu odróżnia go użycie łagodniejszej nakładki i wzmocnienie kojącej pielęgnacji pozabiegowej. Dzięki temu świetnie sprawdzi się jako zabieg uelastyczniający i rozświetlający, wprost idealny przed ważnym spotkaniem.

Le modeling Blooméa® to trzyetapowa pielęgnacja skóry, specjalnie zaprojektowana przez francuskich chirurgów plastycznych. Kilka lat intensywnych badań i udoskonaleń doprowadziło do powstania innowacyjnego aparatu do makroeksfoliacji wzbogaconego o masaż z mikrowibracjami oraz terapię światłem 633 nm.

Okrzyknięty „rewolucją w pielęgnacji skóry”, w 2015 roku Le modeling Blooméa® otrzymał nagrodę za innowacyjność na Congrès International d’Esthétique Appliquée w Paryżu.

Blooméa® wygładza, napina, uelastycznia skórę i ujednolica koloryt, jednocześnie stymulując produkcję elastyny i kolagenu w skórze właściwej. Le modeling to bezkonkurencyjne połączenie bezpieczeństwa i doskonałej higieny z optymalnymi, spersonalizowanymi rezultatami. Urządzenie umożliwia pełną personalizację kuracji, aby osiągnąć optymalną wydajność, ponieważ każda skóra jest inna i wymaga wyjątkowej opieki.

Zabiegi z Blooméa® przynoszą niezrównane efekty w terapii przebarwień, zmarszczek, blizn oraz nawet bardzo wydatnych rozstępów.

Etapy zabiegu:
1. Makroeksfoliacja

Zabieg rozpoczyna makroeksfoliacja wybranego obszaru przy użyciu sterylnej, jednorazowej końcówki. Warstwa, po warstwie w bezbolesny sposób naskórek złuszczany jest wraz z niedoskonałościami.
2. Masaż z mikrowibracjami
W drugim etapie złuszczająca powierzchnia końcówki zostaje usunięta, aby odsłonić warstwę silikonu pod spodem. Na skórę nakłada się kilka kropel kremu Blooméa®, bogatego w elastynę, kolagen i kwas hialuronowy, który w przyjemny sposób wmasowywany jest w skórę. Mikrowibracje o wysokiej częstotliwości dodatkowo stymulują produkcję elastyny i kolagenu, aby napiąć i uelastycznić skórę.
3. Terapia światłem 633 nm
W trakcie zabiegu z urządzenia emitowane jest światło o długości fal zbliżonej do czerwieni (633 nm), wzmacniając regeneracyjne działanie makroeksfoliacji i mikrowibracji na skórze.

Efekty zabiegu:
– wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry,
– wyczuwalna poprawa napięcia i elastyczności skóry.

BLOOMEA BODY BY MG - KOMPLEKSOWA TERAPIA REWITALIZUJĄCA

3040-4880 .-

OBSZAR ZABIEGOWY O POWIERZCHNI KARTKI A4 : 3040 .-
OBSZAR ZABIEGOWY O POWIERZCHNI KARTKI A3 : 4880 .-

Blooméa Body by MG to autorska kompozycja topowych zabiegów rewitalizujących, która w kompleksowy sposób podejmuje działanie wobec dysfunkcji skóry.

Terapia odbywa się w czterech cyklach powtarzanych w odstępach 2-3 tygodni. W każdym z cykli wykonywana jest sesja mikronakłuwania frakcyjnego skóry DERMAPEN 4.0 połączona z mezoterapią koktajlem StrechCare® oraz zabieg Le modeling od Blooméa® Paris. Całość terapii zajmuje około 5 miesięcy, jednak jej efekty utrzymują się trwale na lata.

Cykl rozpoczynamy od stymulacji i odżywienia skóry z objawami utraty jędrności i/lub widocznymi rozstępami za pomocą mezoterapii StrechCare®.

StretchCare® to produkt o wyjątkowo skutecznej formule zawierający kwas hialuronowy, DMAE (dimetyloaminoetanol), pierwiastki śladowe oraz witaminę B5. W efekcie zabiegu skóra staje się gładsza, lepiej napięta i zagęszczona. Rysy twarzy wyostrzają się, a owal ulega wyraźnemu wyrzeźbieniu. W dłuższej perspektywie skóra zyskuje spektakularne rozświetlenie, a drobne przebarwienia zostają w znacznym stopniu zredukowane.

W trakcie jednego spotkania przeprowadzamy 2 zabiegi, łącząc mezoterapię z mikronakłuwaniem frakcyjnym DERMAPEN 4.0, które pozwala wprowadzić substancje czynne preparatu StretchCare® do głębokich warstw skóry, wzmacniając proces regeneracji u źródła.

DERMAPEN 4.0 pozwala na wkłucie do głębokości nawet 3 mm, dzięki czemu jest w stanie dotrzeć do dna większości nawet bardzo wydatnych i zrośniętych blizn, także tych potrądzikowych, doprowadzając do ich wyraźnego spłycenia, a nawet całkowitego zaniku. Mikronakłuwanie DERMAPEN 4.0 pozwala również wyraźnie spłycić zmarszczki, zredukować rozstępy oraz zmniejszyć widoczności porów.

Po 14 dniach od sesji rozpoczęte procesy regeneracyjne zostają wzmocnione przez zabieg modelującego resurfacingu Blooméa®.

Le modeling Blooméa® to trzyetapowa pielęgnacja skóry, specjalnie zaprojektowana przez francuskich chirurgów plastycznych. Kilka lat intensywnych badań i udoskonaleń doprowadziło do powstania innowacyjnego aparatu do makroeksfoliacji wzbogaconego o masaż z mikrowibracjami oraz terapię światłem 633 nm.

Okrzyknięty „rewolucją w pielęgnacji skóry”, w 2015 roku Le modeling Blooméa® otrzymał nagrodę za innowacyjność na Congrès International d’Esthétique Appliquée w Paryżu.

Blooméa® wygładza, napina, uelastycznia skórę i ujednolica koloryt, jednocześnie stymulując produkcję elastyny i kolagenu w skórze właściwej. Zabiegi z Blooméa® przynoszą niezrównane efekty w terapii przebarwień, zmarszczek, blizn oraz nawet bardzo wydatnych rozstępów.

Etapy zabiegu (jeden cykl)
Pierwsza wizyta:
– demakijaż i oczyszczenie twarzy,
– znieczulenie obszaru zabiegowego,
– indywidualizacja parametrów mikronakłuwania,
– mikronakłuwanie frakcyjne DERMAPEN 4.0,
– mezoterapia obszaru zabiegowego preparatem StrechCare®,
– pielęgnacja pozabiegowa.
Druga wizyta:
– demakijaż i oczyszczenie twarzy,
– makroeksfoliacja z Blooméa®,
– masaż z mikrowibracjami z Blooméa®,
– terapia światłem 633 nm z Blooméa®,
– pielęgnacja pozabiegowa.

Efekty zabiegu:
– wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry,
– wyczuwalna poprawa napięcia i elastyczności skóry,
– głębokie nawilżenie skóry,
– wyrzeźbienie owalu twarzy,
– wyraźne spłycenie blizn i zmarszczek,
– likwidacja przebarwień i rozstępów,
– regeneracja i zabezpieczenie skóry przed procesami fotostarzenia,
– nawet 20% wzrost produkcji elastyny i kolagenu.

DERMOMASAŻ & DRENAŻ LIMFATYCZNY

DERMOMASAŻ - GŁADKOŚĆ

70-1430 .-

JEDNA PARTIA : 70 .-
JEDNA PARTIA / PAKIET 5+1 GRATIS : 350 .-
JEDNA PARTIA / PAKIET 8+2 GRATIS : 560 .-
JEDNA PARTIA / PAKIET 11+3 GRATIS : 770 .-
DWIE PARTIE : 95 .-
DWIE PARTIE / PAKIET 5+1 GRATIS : 475 .-
DWIE PARTIE / PAKIET 8+2 GRATIS : 760 .-
DWIE PARTIE / PAKIET 11+3 GRATIS : 1045 .-
TRZY PARTIE : 130 .-
TRZY PARTIE / PAKIET 5+1 GRATIS : 650 .-
TRZY PARTIE / PAKIET 8+2 GRATIS : 1040 .-
TRZY PARTIE / PAKIET 11+3 GRATIS : 1430 .-

Dermomasaż – gładkość to wsparty mechanicznie masaż przyśpieszający spalanie zgromadzonej tkanki tłuszczowej.

Przy użyciu głowicy do masażu płyny ustrojowe wewnątrz organizmu zostają wprawione w ruch, dzięki czemu przyspieszeniu ulegają procesy oczyszczania i wtórnego odżywienia tkanek. Jednocześnie, skóra remodelowana jest w przekroju, co pozwala na wygładzenie jej powierzchni i ewidentne zmniejszenie cellulitu.

Każdy dermomasaż wspierany jest specjalistycznym olejkiem, który minimalizuje dyskomfort i sprawia, że zabieg ma dodatkowe walory relaksacyjne. Po zakończeniu masażu wykonywany jest manualny drenaż limfatyczny likwidujący uczucie ciężkości oraz pobudzający proces oczyszczania organizmu z toksyn.

Dla uzyskania najlepszych efektów rekomendujemy wykonanie serii minimum 6 zabiegów w połączeniu z presoterapią, która dodatkowo pobudzi krążenie i detoksykację całego organizmu.

Dermomasaż jednej partii obejmuje jeden z wybranych obszarów:

 • brzuch z talią i boczkami lub pośladki,
 • pośladki,
 • ramiona,
 • bryczesy,
 • łydki.

Dermomasaż dwóch partii obejmuje jeden z wybranych obszarów:

 • brzuch + pośladki,
 • uda tył + pośladki,
 • nogi tył + uda przód.

Dermomasaż trzech partii obejmuje jeden z wybranych obszarów:

 • BPU: brzuch + uda tył + pośladki,
 • uda przód i tył + pośladki.

DERMOMASAŻ Z PRESOTERAPIĄ - GŁADKOŚĆ I ZMNIEJSZENIE ROZMIARÓW GARDEROBY

135-2310 .-

JEDNA PARTIA + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA : 135 .-
JEDNA PARTIA + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA : 165 .-
JEDNA PARTIA + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA / PAKIET 5+1 GRATIS : 600 .-
JEDNA PARTIA + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA / PAKIET 8+2 GRATIS : 960 .-
JEDNA PARTIA + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA / PAKIET 11+3 GRATIS : 1320 .-
JEDNA PARTIA + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET 5+1 GRATIS : 750 .-
JEDNA PARTIA + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET 8+2 GRATIS : 1200 .-
JEDNA PARTIA + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET 11+3 GRATIS : 1650 .-
DWIE PARTIE + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA : 160 .-
DWIE PARTIE + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA : 190 .-
DWIE PARTIE + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA / PAKIET 5+1 GRATIS : 725 .-
DWIE PARTIE + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA / PAKIET 8+2 GRATIS : 1160 .-
DWIE PARTIE + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA / PAKIET 11+3 GRATIS : 1595 .-
DWIE PARTIE + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET 5+1 GRATIS : 875 .-
DWIE PARTIE + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET 8+2 GRATIS : 1400 .-
DWIE PARTIE + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET 11+3 GRATIS : 1925 .-
TRZY PARTIE + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA : 195 .-
TRZY PARTIE + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA : 225 .-
TRZY PARTIE + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA / PAKIET 5+1 GRATIS : 900 .-
TRZY PARTIE + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA / PAKIET 8+2 GRATIS : 1440 .-
TRZY PARTIE + PRESOTERAPIA DOLNYCH PARTII CIAŁA / PAKIET 11+3 GRATIS : 1980 .-
TRZY PARTIE + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET 5+1 GRATIS : 1050 .-
TRZY PARTIE + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET 8+2 GRATIS : 1680 .-
TRZY PARTIE + PRESOTERAPIA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET 11+3 GRATIS : 2310 .-

Dermomasaż – gładkość i zmniejszenie rozmiarów garderoby, to połączenie dermomasażu, czyli wspartego mechanicznie masażu przyśpieszającego spalanie zgromadzonej tkanki tłuszczowej z presoterapią. Duet iście idealny dla osób marzących o doskonałej sylwetce!

Zabieg rozpoczyna dermomasaż, podczas którego przy użyciu głowicy do masażu płyny ustrojowe wewnątrz organizmu zostają wprawione w ruch, a procesy oczyszczania i wtórnego odżywienia tkanek ulegają przyspieszeniu. Jednocześnie, skóra remodelowana jest w przekroju, co pozwala na wygładzenie jej powierzchni i ewidentne zmniejszenie cellulitu.

Po zakończeniu masażu wykonywana jest presotrapia, czyli drenaż limfatyczny przy użyciu specjalistycznej aparatury, który poprawia cyrkulację krwi i limfy, zmniejsza obrzęki, przyspiesza detoksykację tkanek, jak i zapobiega powstawaniu żylaków kończyn dolnych. Presoterapia jest zabiegiem uniwersalnym, który świetnie sprawdzi się zarówno u osób aktywnych, jak i prowadzących siedzący tryb życia.

Każdy dermomasaż wspierany jest specjalistycznym olejkiem, który minimalizuje dyskomfort i sprawia, że zabieg ma dodatkowe walory relaksacyjne.

Dla uzyskania najlepszych efektów rekomendujemy wykonanie serii minimum 6 zabiegów.

Dermomasaż jednej partii obejmuje jeden z wybranych obszarów:

 • brzuch z talią i boczkami lub pośladki,
 • pośladki,
 • ramiona,
 • bryczesy,
 • łydki.

Dermomasaż dwóch partii obejmuje jeden z wybranych obszarów:

 • brzuch + pośladki,
 • uda tył + pośladki,
 • nogi tył + uda przód.

Dermomasaż trzech partii obejmuje jeden z wybranych obszarów:

 • BPU: brzuch + uda tył + pośladki,

 • uda przód i tył + pośladki.

PRESOTERAPIA (DRENAŻ LIMFATYCZNY)

65-95 .-

DOLNE PARTIE CIAŁA : 65 .-
CAŁE CIAŁO : 95 .-

Presoterapia to wsparty mechanicznie, w pełni sterowalny drenaż limfatyczny, który poprawia cyrkulację krwi i limfy, zmniejsza obrzęki, przyspiesza detoksykację tkanek, zapobiega powstawaniu żylaków kończyn dolnych i w skrócie: jest samym dobrem, zarówno dla osób ,, siedzących”, jak i ,, sportowców”.