Paris for
the Holidays

Limitowana świąteczna kolekcja

ORIBE X ANTOINETTE POISSON

Wyjątkowe kosmetyki od Oribe w równie wyjątkowych opakowaniach zaprojektowanych przez A Paris chez Antoinette Poisson. W te Święta przenieś siebie i bliskich prosto do Paryża.

Dzieła sztuki

Opakowania godne królowej

ORIBE X ANTOINETTE POISSON

Rzemieślnicy z Antoinette Poisson ręcznie malują każdy papier dominoté przy użyciu tradycyjnej palety pastelowych kolorów stosowanych w XVIII wieku. Każdy kawałek jest bardzo szczegółowy i nieznacznie różni się od swoich duplikatów. Papier produkowany jest tradycyjnymi rzemieślniczymi metodami w rodzinnej fabryce na południu Francji.

Fale

Wzór nazwany tak, ze względu na falujące niebieskie formy, które w połowie symbolizują wodę, w połowie roślinność - popularny motyw we wzorach z XVIII wieku. Fale otaczają girlandę, której kwiaty zostały zainspirowane nutami perfumeryjnymi charakterystycznym dla zapachu Côte d'Azur zawartego w kosmetykach Oribe.

Bogini

W duchu geometrycznych papierów dominoté z połowy XVIII wieku logo Oribe - Bogini  zostało wkomponowane w strukturalnym wzorze diamentu, wymalowanego dwoma różnymi odcieniami niebieskiego. Bogini Oribe to mityczny symbol reprezentujący ducha marki Oribe, charakteryzujący się obfitymi i dziko rozwianymi włosami.

Szachownica

Godło Bogini Oribe przeplata się z powtarzającym się XVIII-wiecznym motywem dekoracyjnym, znanym również jako cloisonné, przypominającym szachownicę.

Kwiaty i wstążki

Różne sploty wstążek i pąki kwiatów, które zawarte są w charakterystycznym zapachu Côte d'Azur, falują wokół kolumny łusek. Podzielone tło przypomina kratę ogrodową — a także elementy żywej osobowości i tatuaży Oribe Canales - założyciela marki Oribe. 

Signature

Experience Collection

Poczuj esencję Oribe. Szampon i odżywka Signature delikatnie oczyszczają, zmiękczają i chronią. Regenerujący żel do mycia ciała i Regenerujący krem do ciała zawiera charakterystyczny zapach, cytrusowo-kwiatowy Côte d’Azur. Przemyślnie zapakowany w kolekcjonerskie pudełko z pracami A Paris chez Antoinette Poisson, jest naprawdę pięknym prezentem.

Cena zestawu: 579,00 zł
Cena regularna: 826,00 zł

Dostawa: Kurier DHL 2-5 dni roboczych 0,00 PLN

Zestaw zawiera:
Balsam do ciała Côte d’Azur 175 ml
Regenerujący żel do ciała Côte d’Azur 250 ml
Szampon Signature 250 ml
Odżywkę Signature 200 ml

Beautiful Color

Beautiful Color Travel Set

Przedłuż, odżywiaj i chroń lśniącą żywotność swojego koloru za pomocą szamponu dla pięknego koloru i odżywki dla pięknego koloru. Przemyślnie zapakowany w kolekcjonerskie pudełko z pracami A Paris chez Antoinette Poisson, jest naprawdę pięknym prezentem.

Cena zestawu: 99,00 zł
Cena regularna: 138,00 zł

Dostawa: Kurier DHL 2-5 dni roboczych 0,00 PLN

Zestaw zawiera:
Szampon Beautiful Color Travel Set 75 ml
Odżywka Beautiful Color Travel Set 75 ml

Gold Lust

Gold Lust Collection

Wzmocnij swoje włosy. Szampon odmładza dzięki rewolucyjnemu kompleksowi bio-odbudowującemu, a Odżywka cofa zniszczenia czasu (i stylu). Kropla Odżywczego Olejku do Włosów przed stylizacją na ciepło zapewnia gładkość i połysk. Przemyślnie zapakowany w kolekcjonerskie pudełko z pracami A Paris chez Antoinette Poisson, jest naprawdę pięknym prezentem.

Cena zestawu: 381,00 zł
Cena regularna: 587,00 zł

Dostawa: Kurier DHL 2-5 dni roboczych 0,00 PLN

Zestaw zawiera:
Szampon Gold Lust 250 ml
Odżywka Gold Lust 200 ml
Gold Lust Nourishing Hair Oil 50 ml

Gold Lust Liter

Gold Lust Liter Set

Rozpusta w litrach. Szampon odmładza dzięki naszemu rewolucyjnemu kompleksowi bio-odbudowującemu, a Odżywka cofa zniszczenia czasu (i stylu). Rzeźbiarskie butelki z pompką to prawdziwa fontanna młodości dla miękkich, lśniących, ponadczasowych włosów. Pomysłowo zapakowany w kolekcjonerskie pudełko z pracami A Paris chez Antoinette Poisson, to naprawdę piękny prezent

Cena zestawu: 1200,00 zł
Cena regularna: 1500,00 zł

Dostawa: Kurier DHL 2-5 dni roboczych 0,00 PLN

Zestaw zawiera:
Szampon Gold Lust 1000 ml
Odżywka Gold Lust 1000 ml